Į naują gyvenimo etapą – su šimtukais bagaže

Marijampolė turi kuo didžiuotis – net 37 abiturientai pelnė šimtukus. 29 abiturientai su mokykla atsisveikina turėdami po vieną šimtuką, o 8 absolventai savo pasiekimų bagažą papildė dviem ir trimis šimtukais. Dviem šimtukais džiaugiasi Milda Stachnevičiūtė, Aušra Marcinkevičiūtė, Viltenė Čibirkaitė, Augustinas Labutis, Rytis Domarkas ir Yelyzaveta Zakutska. Dvi Rygiškių Jono gimnazijos absolventės, Ieva Birštonaitė ir Augustė Ryselytė, į naują gyvenimo etapą žengia savo sąskaitoje turėdamos net po tris šimtukus. Visus šimtukininkus Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje sveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemerai Artūras Visockis ir Paulius Marozas.

„Jūs – kitokie. Jūs – įvairiapusiai, aktyvūs, šiuolaikiški. Jums atsiveria daugybė kelių. Labai noriu palinkėti, kad rinkdamiesi savo kelią pagalvotumėt ne tik apie tai, kas patogu jums, o, kad pasvarstytumėte, kaip tas jūsų pasirinktas kelias padės žmonėms, padės visai visuomenei keistis į gera. Ir visai nesvarbu kur jūs tęsite savo profesinį tobulėjimą, svarbiausia yra tai, kad jūsų širdyse visuomet būtų kelias į savąjį miestą, į Marijampolę. Džiaugiuosi ir linkiu jums ryžto, gerų pasirinkimų ir didžiulio noro keisti, kad ir visą pasaulį!“, – sveikindamas geriausius Marijampolės abiturientus kalbėjo meras.

Pasak, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Astos Vaznienės daugiausiai šimtukų pelnė Rygiškių Jono gimnazijos auklėtiniai – 32 šimtukai ir 22 šimtukininkai. Sūduvos gimnazijoje 10 abiturientų pelnė 11 šimtukų. Marijonų gimnazijoje 3 abiturientai surinko po vieną šimtuką, o Šv. Cecilijos ir Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos į naują gyvenimo etapą išleido po vieną šimtukininką.

Geriausiai abiturientams šimtukus rinkti sekėsi anglų kalbos, informacinių technologijų ir matematikos egzaminuose.

Pasidžiaugti šauniaisiais abiturientais atvyko Marijampolės savivaldybės tarybos nariai: Karolis Dvylys, Kęstas Spūdys, Tadas Račius, Valdas Pileckas ir Algirdas Brazys.

Po oficialios dalies meras pakvietė geriausius abiturientus, jų mokytojus ir tėvelius į pirmą kartą mero patarėjos Agnės Pavelčikienės iniciatyva suorganizuotą jaukią popietę Poezijos parke. Prie kavos puodelio įsivyravo nuoširdūs, betarpiški pokalbiai besidalinant patirtimis ir ateities planais. Tai buvo puiki proga neišsiskirstyti, bet dar vieną kitą valandėlę smagiai praleisti kartu.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas