„IKEA Industry Lietuva“ šventė miestui: „Čia mano namai!”

Birželio 13 d., jau ketvirtus metus iš eilės, didžiausia savivaldybės įmonė „IKEA Industry Lietuva” Kazlų Rūdos gyventojus pakvietė į tradicine tapusią šventę „Čia mūsų namai”. Pasižvalgyti po vienai dienai duris atvėrusias modernias baldų ir plokščių gamyklas, pasiklausyti įvairių atlikėjų koncertų bei sudalyvauti nuotaikinguose atrakcionuose sugužėjo keli šimtai miestelėnų.

„Mes – viena bendruomenė, esame kaimynai ir draugai. „IKEA Industry Lietuva“ atveria savo namų duris ir kviečia visus į svečius. Mūsų atvirų durų diena tapo gražia tradicija. Džiaugiamės kasmet sulaukdami vis didesnio būrio svečių“, – per renginio atidarymą sakė „IKEA Industry Lietuva“ generalinė direktorė Inga Urbonavičiūtė.

Pasak generalinės direktorės,  renginio pavadinimas „Čia mūsų namai” –atspindi renginio idėją,  juk Kazlų Rūda – mūsų visų namai: „Bendrovėje dirba daug darbuotojų iš kaimynystės. Mes visi praleidžiame didelę gyvenimo dalį darbe, todėl norime pakviesti kaimynus, darbuotojų šeimos narius, artimuosius į svečius pamatyti ką veikiame darbo metu, kokiomis vertybėmis gyvename. Taip pat labai smagu pasidžiaugti, pasidalinti savo pasiekimais ir iššūkiais su savo kaimynais”.

„Esame paprasti, nuolatos siekiame naujovių, vertiname komandinį darbą ir siekiame būti pavyzdžiu. Tai mūsų vertybės, su kuriomis visus šiandien kviečiame susipažinti“ – papildė „IKEA Industry Lietuva“ baldų gamyklos direktorius Karolis Jonaitis, ragindamas nepraleisti progos pamatyti IKEA kultūrą ir vertybes pristatantį filmą.

Šiemet „IKEA Industry Lietuva” surengtoje šventėje apsilankė daugiau nei pusė tūkstančio kazlųrūdiečių, o daugiau nei 400 smalsuolių sudalyvavo ekskursijose atvirais autobusais po gamyklą. Šventės žiūrovus ir įmonės atstovus pasveikino renginyje apsilankęs savivaldybės mero pavaduotojas Justinas Kazla.

Kazlų Rūdos gyventojams padovanotos šventės autoriai – „IKEA Industry Lietuva” darbuotojai. „Darbuotojai aktyviai įsitraukė į šventės planavimą, pasirengimą. Ruošėmės taip, kaip namuose laukiant švečių – vieni kėdes statė, kiti patalpas ruošė,  aplinką tvarkė. Plokštės ir baldų gamyklų darbuotojai buvo ekskursijų gidais, pasakojo apie plokštės ir baldų gamybą, dalijosi savo darbo patirtimis”, – sakė bendrovės vadovė I. Urbonavičiūtė.

„Čia mūsų namai” šventėje apsilankę svečiai galėjo stebėti Kazlų Rūdos pučiamųjų orkestro, Rimvydo Žigaičio menų mokyklos atlikėjų, Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro moterų vokalinio ansamblio „Medeinė“, moterų choro, Višakio Rūdos kultūros namų liaudiškos muzikos kapelos „Šaltinėlis“, žonglierių pasirodymus. Vaikai nuotaikingai pramogavo ant pripučiamų batutų ir dalyvavo įvairiuose kūrybiniuose užsiėmimuose.

„IKEA Industry Lietuva” renginį miesto gyventojams vainikavo populiarios muzikos grupės „Studentės” koncertas.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE