Išlydėta 152-oji Rygiškių Jono gimnazijos laida

Trečiadienio vakarą Marijampolės kultūros centre spinduliavo džiugios emocijos – čia rinkosi Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos abiturientai, oficialiai pradedantys naują gyvenimo etapą bei su savimi pasiimantys tai, kas ištikimai lydės visur ir visada – mokykloje įgytas žinias ir patirtį. Mokyklą paliekanti 152-oji laida gali pasigirti 22 abiturientų 100-tukais, 7 absolventai maksimalų balų skaičių surinko po du ar net tris kartus.

Abiturientus sveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda bei vicemerai Artūras Visockis ir Paulius Marozas. Meras džiaugėsi tendencingai puikiais šios ugdymo įstaigos mokymosi rezultatais, prisiminė čia besimokiusius Lietuvos valstybės šviesuolius, kurių idėjos ir darbai iki šiol glūdi mokyklos sienose. Taip pat, meras abiturientams linkėjo sėkmingų pasirinkimų, pilietiško aktyvumo bei bendrystės su kiekvienu sutiktu žmogumi.

Brandos atestatų įteikimo šventės ceremonija prasidėjo tradiciškai – giedant LR himną bei iškilmingai įnešant gimnazijos vėliavą. Gimnazijos direktorius Vilhelmas Petkevičius dėkojo visiems pedagogams ir tėveliams už kasdienį rūpestį bei savitarpio supratimą. Abiturientams jis priminė, jog svarbiausia gyvenimo pamoka – nebijoti klysti, nes tik taip galima išmokti pasitikėti savimi. Po tris 100-tukus surinkusios Augustė ir Ieva visų mokinių vardu mokyklos bendruomenei išreiškė didelę padėką už galimybę baigti šią, gilias tradicijas turinčią, gimnaziją bei dėkojo už tai, jog joje galėjo jaustis kaip antruose namuose.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE