Išrinkti šauniausi kaimynai!

Šiandien – Europos kaimynų diena! Dėkojame visiems, kurie dalyvavo konkurse „Šauniausias kaimynas“. Džiaugiamės, kad tiek daug Jūsų siuntė laiškus, žinutes, rašė komentarus apie pačius geriausius kaimynus, kurie ne tik skatina tarpusavio bendravimą, gerų santykių vystymąsi bendruomenėje, tačiau yra ir pavyzdys kitiems bendruomenės nariams.

Šiais metais Marijampolės savivaldybės „Šauniausio kaimyno“ titulą laimėjo – Birutė ir Stanislovas.

Štai kaip Juos pristatė kaimynai: 

„Norime pasidžiaugti savo šauniais kaimynais. Štai jie – Birutė ir Stanislovas! Nors kaimynai esame ne taip ir seniai, skaičiuojame trečius metus, bet turime už ką Staseliui ir Birutei Žiūkams padėkoti. Galbūt ne taip dažnai tai padarome garsiai, tačiau tikrai dažnai tyliai pasidžiaugiame Jumis, kad esate šalia. Visų pirma, kad kasdien sutikę nusišypsos ir pakalbins kaimyną, nesvarbu, mažą ar vyresnį, visuomet paklaus kaip sekas, ar sveiki. Išskirtinai prižiūrima daugiabučio aplinka galime pasigirti šių puikių kaimynų dėka: Staselis visuomet pasirūpina, kad žolė būtų nupjauta, lapų vėjas netaršytų, medžiai dailiai augtų, o žiemą – būtume saugūs eidami šaligatviu palei namus. Ačiū Birutei, kad galime gėrėtis nuostabiausių spalvų bei rūšių gėlėmis.

Ačiū už Jūsų nuoširdų darbą ir rūpestį dėl mūsų visų, šaunieji kaimynai!“

Pasveikinkite savo mylimus kaimynus ir prisiminkite gražiausias kartu patirtas akimirkas. Neužmirškime vieni kitiems dažniau padėkoti garsiai!

 

Marijampolės apskrities VPK informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE