Kauno dramos teatro spektaklis “GENTIS” – jau šiandien!

JAU ŠIANDIEN (2017 m. vasario 28 d.) 18 val. – ilgai lauktos Nacionalinio Kauno dramos teatro gastrolės Marijampolės kultūros centre. Kauniečiai Sūduviams pristato vienos dalies spektaklį „Gentis“ pagal Ievos Simonaitytės romaną „Aukštujų Šimonių likimas“.

Spektaklyje „Gentis“, kaip ir Ievos Simonaitytės romane „Aukštujų Šimonių likimas“, svarbiausia ne įvykiai, o likimai. Paskutinė Šimonių giminės atstovė Rožė (akt. Inga Mikutavičiūtė) pasakoja publikai jaudinančią savo genties istoriją. Rožė Šimonytė kalba apie jos šeimą išdraskiusį pavydą ir nepakantumą. Ji sugrįžta į tą dieną, kai brolis iš pavydo pražudė brolio Šimonio gyvenimą ugnies liepsnose, pamato meilės svaigulio apakintą mamą Urtę ir lydi ją skausmingoje vienišoje kasdienybėje. Spektaklyje klausiama, ar mokame mylėti ir atleisti, ar mumyse dar gyva bendrystė?

Režisierius – Agnius Jankevičius

Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Laura Luišaitytė

Vaidina: Inga Mikutavičiūtė, Aleksandras Kleinas, Gabrielė Aničaitė, Jūratė Onaitytė, Kęstutis Povilaitis, Daiva Rudokaitė, Gintautas Bejeris.

Premjera – 2014 m. balandžio 12, 13, 16 d.

Trukmė – 2 val.

Bilietų kainos –8 ir 10 Eur

Spektaklyje naudojami dūmų efektai.

2014 m. režisierius Agnius Jankevičius apdovanotas Boriso Dauguviečio auskaru už naujų sceninės raiškos priemonių paieškas.

2015 m. Rokiškyje vykusiame festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ spektaklis „Gentis“ pelnė žiūrovų prizą, o Urtės vaidmens atlikėja Gabrielė Aničaitė buvo išrinkta geriausia antrojo plano aktore.

Bilietus platina Marijampolės kultūros centras ir www.tiketa.lt. Taip pat jų galima įsigyti TIKETOS kasose.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.