Išvenkite dažniausiai pasitaikančių MacBook problemų

Nors Macbook vartotojai brangiai sumoka už įrenginius, jie neturi tikėtis nepriekaištingų eksploatacinių savybių. Macbook nešiojami kompiuteriai pamėgti dėl savo atsparumo ir ilgaamžiškumo, bet Macbook, kaip ir kitos technologijos turi savo keistenybių.

Kadangi Macbook modeliai naudoja integruotą įrangą, kurios negalima pakeisti, jūs norėsite išvengti tam tikrų problemų kiek galima ilgiau. Antraip, remontas arba naujo įrenginio pirkimas neišvengiamas.

Dažniausiai pasitaikančios Macbook problemos

  • Mirgantis ekranas. Dažnas ekrano mirgėjimas gali išvesti iš kantrybės. Nors tai atsitinka dėl ne vienos problemos, dažniausiai dėl ekrano mirgėjimo kaltas operacinės sistemos ir grafikos apdorojimo bloko nesuderinamumas.
  • Triukšminga veikla ir perkaitimas. Triukšmingai veikiantis arba perkaistantis kompiuteris gali reikšti beprasidedančias bėdas, kurias reikia tvarkyti kuo skubiau. Šias problemas gali sukelti įrenginyje besikaupiančios dulkės, kurias reikia reguliariai išvalyti. Patikėkite šią užduotį specialistams.
  • Nėra interneto ryšio. Interneto ryšio nebuvimą gali nulemti įvairūs išoriniai veiksniai. Jei netoliese yra bevielis spausdintuvas, galintis užimti interneto ryšį, perkėlus interneto maršrutizatorių į kitą vietą dažniausiai problema išsprendžiama.
  • Nešiojamo kompiuterio atminties problemos. Per ilgai laikomo įjungto kompiuterio programos ilgainiui gali pradėti netinkamai skirstyti vidinę atmintį, dėl kurių sutrinka išteklių valdymas ir eksploatacinės problemos. Geriausia išeitis – kas keletą dienų perkrauti nešiojamą Macbook kompiuterį, ir iškart pastebėsite sklandesnę veiklą. Perkrovimo galite išvengti laikydami kuo mažiau piktogramų ekrano darbalaukyje.
  • Prastas baterijos gyvavimo laikas. Trumpas baterijos gyvavimas yra labiausiai nešiojamų kompiuterių savininkus varginanti priežastis, ypač, jeigu netoliese nėra elektros šaltinio. Norėdami išlaikyti bateriją įkrautą kuo ilgiau, sumažinkite atliekamų užduočių kiekį, vietoj miego režimo, kompiuterį išjunkite. Kai kurie vartotojai linkę naudoti netinkamą interneto naršyklę Macbook kompiuteriuose. Chrome naršyklė turėjo gerą reputaciją, kaip nedidelės apimties ir greitai veikianti aplikacija, laikoma geresne nei Safari ir Firefox naršyklės. Tačiau jau nebe. Dabartinė Safari naršyklė Macbook kompiuteriuose visiškai pralenkia Chrome. Norėdami tausoti savo Macbook kompiuterio bateriją, vietoj Chrome rinkitės Safari narsšyklę.

Susidūrę su Macbook problemomis, kurios trukdo normaliai jūsų įrenginio veiklai, kreipkitės į Apple kompiuterių remonto specialistus.

Apple sugrąžino senus pakeitimus MacBook kompiuteriams

Atrodo, kad Apple pagaliau išgirdo ir naujajame Macbook Pro sugrąžino prieš tai panaikintas, bet vartotojų pamėgtas įrenginio dalis.

Naujuosiuose Macbook Pro yra eilė jungčių, tarp jų ir prieš tai panaikinta HDMI jungtis.

Sugrąžintas SD kortelių skaitytuvas, kuriuo naudojasi dauguma su fotografija ir filmavimu dirbančių specialistų.

USB-C tipo krovimo jungtis vėl pakeista paprastu ir saugiu MagSafe magnetiniu krovimu.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE