Balandžio 30 d. visoje Lietuvoje vykęs „Atliekų kultūra“ egzaminas subūrė tūkstančius aplinkai neabejingų mokinių.
Džiaugiamasi, kad prie šios iniciatyvos prisijungė net 179 mokiniai iš Šakių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų!
Kaip padėką už jų iniciatyvumą, smalsumą ir domėjimąsi tvarumo bei atsakingo vartojimo temomis, Šakių rajono savivaldybė kartu su Šakių kultūros centru ir VšĮ „Baltas ekranas“ dalyviams padovanojo režisierės Magdalena Nieć kino filmo „Šuo, kuris keliavo traukiniu“ peržiūrą.
Tikima, kad tokios iniciatyvos ne tik skatina aplinkosauginį sąmoningumą, bet ir įkvepia jaunąją kartą atsakingai rūpintis mus supančia aplinka.

