Įvyko XI-asis tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Neramių sielų mugė 2020“

Šokio entuziastams, tiems, kurie asmens gyvenimo neatsieja nuo šokio, suvokia jį kaip asmeninę saviraišką, įgyvendintas Lietuvos kultūros tarybos projektas „Neramių sielų mugė 2020“. Projektas finansuojamas kultūros rėmimo fondo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės lėšomis. Veikloms vykdyti buvo skirta 2960 eurų.

Atsižvelgiant į šalyje susidariusią ekstremalią situaciją ir visuotinio karantino įvedimą, Lietuvos kultūros tarybos buvo prašoma projektą perkelti į 2021 metus ir organizuoti jį virtualiu būdu. XI-ojo tarptautinio šokio festivalio „Neramių sielų mugė“ formatas papildytas konkursu, tad vienuoliktus metus gyvavusi šokio tradicija dalintis savo talentu ir burti šokių kolektyvus pirmus metus kvietė šokėjus matuoti savo gebėjimus keturiose konkurso kategorijose: pagal dvi skirtingas amžiaus grupes atliekant Pop, šiuolaikinio, šou ir gatvės šokio stilistiką. Festyvalyje-konkurse dalyvavo šokių kolektyvai iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos, jų pateiktus šokius vertino Lietuvos šokio pedagogai ir choreografai: Paulius Vaitkevičius, Violeta Paulionė ir Augustinas Palionis. Kolektyvų vadovams ir nariams organizuotas dviejų dienų šokio technikos seminaras „Šiuolaikinio šokio stiliai“. Seminaro lektoriai Vilniaus ANT šokių studijos treneriai Violeta DaQueen ir Auggi. Seminaro tikslas nukreiptas į poreikį iš arčiau susipažinti su šokio profesionalais ir įgyti naujų žinių bei taikyti jas šokio praktikoje.

Virtualaus konkurso dalyviai apdovanojami diplomais ir taurėmis, Grand Prix, komisijos nuomone, atiteko Vilkaviškio jaunimo centro šokių kolektyvui „Fresko“ už šokį „Weight in Gold“, kolektyvo vadovė Eglė Kaminskienė. XI-ojo tarptautinio šokio festivalio-konkurso „Neramių sielų mugė 2020“ baigiamojo koncerto video įrašą galima peržiūrėti Kybartų kultūros centro socialiniuose Youtube ir Facebook kanaluose. Dėkojame šokių kolektyvams ir jų vadovams, komisijos nariams už bendradarbiavimą, šokio tradicijos sklaidą.

Projektą įgyvendino Kybartų kultūros centras.

Informacija viešinimui parengė Mindaugas Bučinskas.

Kybartų KC inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE