J. Nausėdas ir E. Jezukevičius lieka Marijampolėje

Marijampolės klubas pratęsė sutartis su dar dviem praeito sezono krepšininkais. Vidurio puolėjui Edvinui Jezukevičiui tai jau bus ketvirtasis sezonas Suvalkijos sostinėje, o gynėjas Justas Nausėdas prie komandos prisijungė 2020 m. vasarą.

E. Jezukevičius 2020 – 2021 m. sezone vidutiniškai pelnė po 10.8 taško, atkovojo po 4 kamuolius. Edvinas buvo antras naudingiausias komandoje – vidutiniškai rinko po 12.8 balo, o pagal baudos metimų taiklumą (87.2%) buvo trečias visoje lygoje.

J. Nausėdas praeitame sezone vidutiniškai pelnė po 7 taškus, rinko po 9.5 naudingumo balo. Justas buvo ypatingai svarbi figūra ketvirtfinalio serijoje prieš Gargždų “Gargždus” – visose rungtynės rinko bent po 15 naudingumo balų.

E. Jezukevičius: „Marijampolėje dar vienam sezonui pasilikau dėl to, jog šis klubas visada siekia aukščiausių tikslų, yra profesionalus bei stabilus finansiškai. Privalumas yra ir tai, jog komandoje liko nemaža dalis žaidėjų iš praeito sezono. Tikiuosi įdomaus sezono.“

J. Nausėdas: „Marijampolės klubas visad taikosi į aukščiausias vietas, kaip ir daugeliui krepšininkų man patinka laimėti ir kovoti dėl titulo, tad, kai gavau pasiūlymą likti, ilgai nedvejojau ir kontraktą pratęsiau.“

,,Sūduva-Mantinga” inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE