Jau netrukus prasidės Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė!

Kiekvienais metais balandžio 23–29 minima Nacionalinė bibliotekų savaitė – svarbiausia metų savaitė visoms bibliotekoms. Šiemet jos šūkis „Nauja realybė – naujos formos“ atliepia į šiandieninę situaciją, kai daugelis veiklų vyksta naujomis formomis: nuotoliniu būdu mokomės ir dirbame, renginiuose dalyvaujame tik virtualiai.

Jau daugiau kaip metus gyvename naujoje realybėje, tačiau ir tokiomis sąlygomis bibliotekos prisidėjo prie karantino laiko namuose kokybės gerinimo, siūlydamos kokybišką skaitmeninį turinį ir dovanodamos skaitymo džiaugsmą.

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu bibliotekos, įvertindamos naują realybę ir „prisijaukinusios“ naujas formas, siūlys bendruomenei aktualius, įdomius ir įtraukiančius renginius. Kviečiame susipažinti su bibliotekų savaitės programa:

Kviečiame dalyvauti virtualiuose susitikimuose, spektakliuose ir kituose užsiėmimuose, aplankyti fizines parodas bibliotekos erdvėse. Atraskime naujas formas ten, kur slypi pažinimas ir išmintis, kur glūdi mūsų nauja realybė!

 

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE