Jaunieji socialdemokratai reikalauja D. Teišerskytės atsistatydinimo

Reaguodami į rasistinius Seimo narės, Liberalų sąjūdžio šešėlinės kultūros ministrės Dalios Teišerskytės pasisakymus viešojoje erdvėje Tolerantiško jaunimo asociacija ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) šiandien prie Seimo esančioje Nepriklausomybės aikštėje  organizavo protesto akciją prieš rasizmą.

Akcijos dalyviai norėjo atkreipti visuomenės dėmesį į vis dažniau pasitaikančius Lietuvos politikų rasistinius išpuolius prieš kitos odos ar tikėjimo žmones. Jaunimas kviečia politikus ir visuomenę principingai reaguoti į bet kokias rasizmo apraiškas Lietuvoje.

„Rasistinis D. Teišerskytės pareiškimas jau ne pirmas toks. Nereikia pamiršti, kad į panašius rasistinius skandalus buvo įsivėlė Seimo nariai Rasa Juknevičienė ir Kęstutis Masiulis. Deja, politinių partijų lyderiai prieš juos nesiima jokių veiksmų arba tik pagrūmoja pirštu. Jausdamiesi nebaudžiami savo rasistinėmis idėjomis šie politikai užkrečia ir visuomenę“, – apgailestavo LSDJS pirmininkas Ramūnas Burokas.

Pasak jaunųjų socialdemokratų lyderio, savo neatsakingais pareiškimais D. Teišerskytė ne tik diskredituoja Seimą, bet ir visą Lietuvą. Todėl jaunimo atstovai reikalauja politinės Seimo narės atsakomybės ir jos atsistatydinimo iš Seimo Moterų parlamentinės grupės pirmininkės pavaduotojos pareigų. LSDJS kreipsis į Seimo Moterų parlamentinės grupės pirmininkę Aušrinę Marija Pavilionienę, kad D. Teišerskytės atstatydinimo klausimas būtų kuo skubiau aptartas artimiausiame grupes susirinkime.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE