Jaunimo iniciatyvoms atstumas ne kliūtis

Paskutinį rugpjūčio penktadienį Kazlų Rūdos miesto parką drebino šokių konkursas„MoveYourBody“. Šio renginio organizatoriai – jaunieji marijampoliečiai, asociacijos „Jaunimo laisvalaikis“ nariai, įgyvendindami Jaunimo iniciatyvų projektą „Nesnausk“ savo partneriais pasirinko Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centrą ir atvirą jaunimo erdvę. „MoveYourBody“ – šokių konkursas buvo surengtas kaimyninėje – Kazlų Rūdos savivaldybėje, Parko estradoje. Marijampolėje šis renginys vyksta ne vienerius metus ir visuomet sulaukia itin didelio dalyvių skaičiaus. Tai ne tradicinis šokių vakarėlis, o jaunimo užimtumą, sveikatingumą ir mažiau galimybių turinčių jaunų žmonių įsitraukimą skatinantis renginys, kuris atkreipia dėmesį į vėlyvu paros metu vykstančių renginių stoką. Konkurso dalyvių užduotis – kuo tiksliau atkartoti šokių judesius rodomus ekrane, o drąsiausiems suteikiama galimybė išmėginti savo jėgas turnyruose keturi prieš keturis, trys prieš tris ir t.t. Šokėjus vertino bei nugalėtojus skelbė kompetentinga renginio komisija, kurios sudėtyje – šokiui artimi, jaunimui žinomi žmonės.

Renginys pritraukė ne tik itin didelį kiekį jaunų Kazlų Rūdos gyventojų, tačiau marijampoliečiai, kuriems „MoveYourBody“ yra tapęs vienu mėgiamiausių renginių mieste, susikooperavę atvyko autobusu. Tiek renginio dalyviai, tiek juos palaikyti susirinkę žiūrovai buvo maloniai nustebinti jaunimo aktyvumu, puikiai praleido laiką bei nekantravo išbandyti save įvairiose rungtyse ar masiniuose šokiuose. Drąsiausieji išbandę savo jėgas turnyruose buvo apdovanoti įvairiausiais rėmėjų prizais.Pirmą kartą tokio tipo renginyje sudalyvavę pakalbinti Kazlų Rūdos jaunuoliai neslėpė, jog tai buvo vienas smagiausių šios vasaros vakarų. Anot jų, savivaldybėje trūksta renginių ir užsiėmimų aktyviam jaunimui, ypač tamsesniu paros metu, todėl šis renginys turėtų būti puikus paskatinimas kitiems organizatoriams, nepabijoti rengti veiklas Kazlų Rūdoje.

Žinoma, organizatoriai didelį ačiū taria renginio rėmėjams bei partneriams, be kurių šis renginys nebūtų įvykęs: Kazlų Rūdos savivaldybei, Kazlų Rūdos kultūros centrui bei Atvirai jaunimo erdvei, Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės Apsaugos ir darbo ministerijos, STIHL virvių parkui, UAB Aliaska,Neo Marijampolė, Kūrybos namams “EXTER”,Mantingos labdaros ir paramos fondui,VšĮ Sveikatingumo idėjoms, UAB Arvi Kalakutams, UABVero Pizza bei visiems kitiems prisidėjusiems prie šios idėjos įgyvendinimo.

Asociacijos „Jaunimo laisvalaikis“ informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X