Jaunimo vasaros akademijoje „Kartu – mes galim daug!“

Birželio 7–9 dienomis 13 Vilkaviškio rajono mokinių tarybos narių ir savanorių, lydimi Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės (jaunimo reikalų koordinatorės) Danguolės Gudeliauskienės, dalyvavo Jaunimo vasaros akademijoje „Kartu – mes galim daug!“ Kelmės rajone.

Dvyliktus metus organizuojamame renginyje dalyvavo devyniolikos savivaldybių jaunimo ir jaunimo organizacijų komandų. Šiuo renginiu buvo paminėtas ,,Erasmus+“ programos 30-metis ir artėjantis Valstybės šimtmetis. Stovyklos atidarymo vakarą muzikinius kūrinius jaunimui skyrė atlikėjas Sasha Song, po kurio pasirodymo visus nustebino įspūdingi fejerverkai.

Tris dienas trukusioje stovykloje jaunuoliai gilino žinias apie jaunimo politiką, savanorystę Europos Sąjungos šalyse pagal programą Erasmus+, diskutavo apie jaunimo verslumo ugdymą, mokėsi viešojo kalbėjimo ir kūno kalbos subtilybių, liaudiškų šokių, žaidimų, pynė tautines juostas, aktyviai dalyvavo įvairiose sporto rungtyse (atkakliose žolės riedulio varžybose pelnyta antra vieta). Vyko jaunimo komandų prisistatymai, namų darbų pristatymai ,,Kaip aš myliu savo miestą!“,  talentų vakaras. Jame jaunuoliai turėjo galimybę parodyti savo muzikinius, meninius sugebėjimus, už kuriuos buvo apdovanoti medaliais ir specialiais prizais. Kartu su gidu turėjo galimybę aplankyti įspūdingą Ty­tu­vė­nų baž­ny­čios ir vie­nuo­ly­no an­samb­lį­, susipažinti su jo istorija, pamatyti vaizdingus Tytuvėnų regioniniame parke esančius kultūros paveldo objektus.

Danguolė Gudeliauskienė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X