Joninių šventės Kalvarijoje, Aistiškiuose, Salaperaugyje

Birželio 23 d. Kalvarijos Karališkajame parke surengta Joninių šventė. Jaunimas dalyvavo sporto žaidynėse: kas rungtyniavo tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelėse, kas mėtė smiginį, kas žaidė stalo tenisą, kas lošė šaškėmis ar šachmatais. Veikė vaistažolių ir rankdarbių turgus, loterija, fotosiena. Kalvarijos mėgėjų meno kolektyvai dovanojo  koncertą ,,Vainikėlį pyniau”. Pasirodė pučiamųjų orkestras, folkloro ansambliai „Bruknyčia” ir „Diemedis”, liaudiškos muzikos kapelos „Gegužio žiedai” ir  „Giminės”,  gimnazijos,  kultūros centro šokių kolektyvai „Jurginėlis” ir „Miss-A”, solistės Gabija Minsevičiūtė, Jurgita Arelienė,  Diana Bend. Pinti  vainikai ir jie išplukdyti, pagerbti Jonai, Janinos, Rasos,  burta iš žolynų, uždegtas laužas, ieškota paparčio žiedo. Varduvininkus pasveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis. Dailininkas Vytautas Kalinauskas piešė portretus, o meno mokyklos mokinės išpiešė vaikams veidelius. Susirinkusieji linksminosi su ansambliu „Kalvarijos muitininkai”  ir Karolina Jašinskaite.   Dėkojame  Sporto centro darbuotojams, Globos ir užimtumo centro dienos centro darbuotojams ir lankytojams, Kalvarijos bendruomenei, VŠĮ „Galimybių laukas” direktorei Renatai Venslovienei, būrėjai Angelei Bapkauskienei, vedėjoms Vilmai Zdanienei ir Emilijai Vievesytei.

Birželio 23 d. Aistiškių parke  surengta Joninių šventė ,,Surask papartį”.   Ir maži, ir jauni, ir vyresni rado užėmimų: kas žvejojo laimės šulinyje, kas žaidėme žaidimus, kas sūrius ragavo ir  krašto sūrininką rinko. Buvo pagerbti  varduvininkai,  uždegtas laužas, ieškota paparčio žiedo, linksmintasi po atviru dangumi. Susirinkusiems dainas ir šokius dovanojo Virbalio kultūros namų kapela ,,Pliumpa”, Kalvarijos bendruomenės ansamblis ,,Dainoriai”,  Aistiškių vaikų ir jaunimo klubo ,,Aista” solistė Vytautė Grybytė bei mažieji šokėjai.

Birželio 23 d. Joninės švęstos ir Salaperaugyje. Bendruomenė linksminosi kartu su Druskininkų neįgaliųjų ansambliu „Rasa”. Kas traukė virvę, kas mėtė smiginį, kas dalyvavo linksmose estafetėse. Buvo išplukdyti  vainikėliai prie Salaperaugio  ežero, uždegtas laužas, ieškota paparčio žiedo.

Kultūros centro informacija

Nuotraukos Reimundo Tyro, Žilvino Bukevičiaus, Loretos Vasikonytės, Viktorijos Burokaitės

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X