„JUOKIS – 2016“ Kazlų Rūdoje ir Marijampolėje

Vasario 6 d. , šeštadienį , 13 val.  Kazlų Rūdos  kultūros   centre , o 17 val Marijampolės kultūros  centre  vyks  humoro šventė  JUOKIS – 2016. Juoksis dzūkai ir suvalkiečiai .

2- Dzyvai
„Dzyvų Dzyvai“
2- Spanguole
„Spanguolė“
2- MTV
„MTV“

Dzūkiško  humoro  dozę  dovanos legendiniai  DZYVŲ DZYVAI“ iš Lazdijų (vad. Birutė Vanagienė). Programoje „Socialinės pašaipos“  juokiamasi iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių santykių, iš , sumaterialėjimo , iš  veltėdžių noro gyventi  dirbančių  sąskaita.. Be  kitų  artistų žiūrovai  vėl  išvys  populiarujį   kaimietės  Apolonijos ir  miestietės Kunigundos duetą. Lazdijiečiai džiugina originaliais scenarijais , aštriu , bet geranorišku humoru. Du puikūs kolektyvai atvyks iš Varėnos rajono.  „SPANGUOLĖiš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė)  programoje „Tik nešauki!“ ironiškai žvelgs  į mažo žmogaus pastangas kaip nors išgyventi . M T V“ iš Matuizų (vad. Irena Čeplikienė) ragins – „Nebūk pesimistas!“, kvies  visas problemas spręsti linksmai,  su dainomis… Abu šie kolektyvai žavi temų aktualumu,  raiškia, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų  tarme.

2-Kanapa
„Kanapa“

Suvalkijos  garbę gins  satyros teatras  „KANAPA“  iš  Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vad. Laima Mockevičienė).  Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas  pristatys “Stebuklingą kėdę“.  Gausiai muzikiniais šlageriais perpintoje  programoje  vykusiai pašiepiamas žmonių   dviveidiškumas , abejingumas, susvetimėjimas.

Šventėje dalyvaus  humoristas   Vaclovas  Vičius  iš Vilnaus  , kuris  įteiks  ironiškų epigramų puokštę .Koncertą ves, ir šmaiktaus humoro pažers ,  Urša ( Rimutė Avižinienė ) ir Juoza ( Jonas Bajoriūnas ) iš Varėnos rajono.

Rengėjai tikisi,  kad  žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog suvalkiečia i yra ne tik  taupūs , bet ir linksmi žmonės. JUOKIMĖS KARTU!

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE