Juos apsaugoti – privaloma!

Viena iš didžiausių išmaniųjų telefonų bėdų yra sudužęs ekranas arba nugarėlė. Šie reiškiniai veda prie naujo telefono pirkimo, nes sudaužytą ekraną sutvarkyti kainuoja nemažus pinigus. Tam, kad to išvengti pasitelkiami išmaniųjų telefonų apsauginiai stikliukai ir dėkliukai. Šiuolaikinėje rinkoje gausu įvairiausių modelių dėklų. Net jų platų pasirinkimą turi – Xiaomi telefonų dėklai.

Kokie pavojai gresia išmaniajam telefonui

Apsauginių stikliukų gamintojų teigimu, apytiksliai žmogus numeta telefoną ant žemės net 7 kartus per metus. Dažniausiai nukenčia telefono ekranas nei nugarėlė. Taip pat išmaniųjų ekranams kenkia aštrūs daiktai, aukšta temperatūra, sūrus vanduo, smėlis, purvas ir dulkės.

Jeigu naudojate telefoną, kuris nėra apsaugotas nei ekrano stikliuku, nei dėkliuku, tuomet padidinat rizika pažeisti išmanųjį išoriniais ir mechaniniais ekrano pažeidimais. Tiesa, smulkūs įbrėžimai netrukdo kasdieniam naudojimui, bet sudaro pranašumą mažiau būti atspariems didesniems smūgiams. Taip pat per smulkius įbrėžimus, į išmaniojo telefono ekraną gali patekti drėgmės ir dulkių, kurios kenkia sklandžiam ekrano veikimui.

Ekrano apsauga – būtina!

Pati jautriausia telefono dalis yra ekranas. Jo išorinė ir vidinė veikla, priklauso nuo norimų išmaniojo funkcijų pasiekimų – jeigu ekranas yra pažeidžiamas, tampa sunku tinkamai naudotis telefonu. Tam, kad to išvengti, rekomenduojama užklijuoti apsauginį stikliuką, kuris apsaugo ekraną ne tik nuo įbrėžimų, bet ir nuo smūgių.

Grūdintas stiklas, kuris yra užklijuotas ant jūsų išmaniojo, sumažina net 20 – 30 procentų smūgio, o tai gali išgelbėti jį nuo blogų pasekmių. Apsauginis stikliukas nėra pigus pirkinys, bet jo ekrano apsauga – atsiperka. Renkantis stikliuką reikia atkreipti dėmesį į 9H kietumą (9H Hardnes). Šį užrašą galite rasti ant stikliuko pakuotės, o tai įrodo, jog ši apsaugos priemonė yra praėjus viena kiečiausių pasaulyje (9H pieštuko) testą.

Telefono stikliuką įsigykite iš specializuotų tam skirtų parduotuvių, kurios jums garantuos patikimą apsaugą jūsų telefono ekranui.

O kaip su telefono dėklu?

Tam, kad užtikrinti pilną telefono apsauga, reikalingas ir išmaniojo dėklas. Jis apsaugo nugarėlę nuo smūgių, purvo, drėgmės bei leidžia stabiliau laikyti telefoną rankose. Idealiausia įsigyti originalų išmaniojo telefono dėklą, nes jis pagamintas pagal telefono parametrus, stipriai ir tvirtai užsideda ant telefono bei nepalieka jokių tarpų drėgmei ir dulkėms. Taip pat telefono dėklas skirtas apsaugoti ir išmaniojo šonams ir kamerai.

Tam, kad pasirinktumėte tinkamą išmaniojo telefono dėklą, reikėtų patikrinti, ar dėkliukas yra pritaikytas būtent jūsų turimam telefono modeliui. Originalus dėklas turi būti šiek tiek pakilęs virš ekrano, o jo viduje turi būti specialus paminkštinimas (pūkelis). Jis skirtas tam, kad jeigu netyčia patektų kažkoks nešvarumas, jam neleistų subraižyti nugarėlės.

Ne originalus dėklas palieka nemažus tarpus, o tai suteikia galimybę patekti įvairioms dulkėms, kurios gali pažeisti išmaniojo telefono nugarėlę.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE