Jurbarko pareigūnai nėrė į šaltą Nemuną gelbėti skęstančios moters

Kovo 14 d. vakare Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos pareigūnai išgelbėjo Nemune norėjusią nusiskandinti moterį.

Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK pareigūnai apie 20 val. gavo pranešimą apie tai, kad ties Jurbarko miestu, Nemuno upėje skandinasi moteris.

Į įvykio vietą skubiai išvyko Jurbarko r. PK Reagavimo skyriaus vyresnysis tyrėjas Valdas Banys ir vyresnysis tyrėjas Mindaugas Rašimas.  Prie upės pareigūnus pasitiko apie įvykį pranešęs devyniolikmetis Titas Samuilis, kuris ir parodė kurioje vietoje plūduriuoja skęstanti moteris. Moteris buvo nutolusi nuo kranto apie 10 metrų atstumu. Ji buvo sąmoninga ir šaukė.

Vyresnysis tyrėjas Valdas Banys nedvejojo ir šoko į šaltutėlį Nemuną gelbėti skęstančios moters.  Pareigūnas ištraukęs moterį iš vandens ją perdavė ant kranto likusiems kolegoms. Netrukus į įvykio vietą atvyko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Moteris perduota medikams ir išgabenta į Jurbarko ligoninės priėmimo skyrių.

Iš vandens ištraukta penkiasdešimtmetė moteris buvo akivaizdžiai neblaivi, ji teigė, kad nenori gyventi ir  norėjo nusiskandinti.

Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X