K. Mbombo ir R. Habranas: „Stengsimės, kad gera serija nesibaigtų“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Kule Mbombo ir Romainas Habranas džiaugiasi savo pelnomais įvarčiais ir tikisi, kad komanda tęs sėkmingai besiklostantį etapą.

K. Mbombo šį sezoną jau pelnė 8 įvarčius ir šiuo metu yra rezultatyviausias „Optibet A lygos“ žaidėjas. Neseniai 25-ąjį gimtadienį atšventusiam futbolininkui iš Kongo Demokratinės Respublikos puikus žaidimas lėmė geriausio Lietuvos čempionato balandžio mėnesio žaidėjo titulą.

„Smagu sulaukti tokio įvertinimo, tačiau tai yra visos komandos darbo įvertinimas, vienas nieko nenuveikčiau, – apie apdovanojimą sakė K. Mbombo. – Svarbiausia taip pat yra ne mano įvarčiai, o komandos pergalės.“

Vienu „Sūduvos“ lyderių tapęs R. Habranas neseniai taip pat sulaukė progos džiaugtis. Per rungtynes su Gargždų „Banga“ 26 metų prancūzas pelnė pirmuosius 2 savo įvarčius Lietuvoje.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko pasinaudoti savo progomis, vis sulaukdavau dėl to savo tėčio kandžių pastabų. Jis man vis sako, kad žaidžiu gerai, bet neįmušu, – šypsojosi krašto saugas. – Tačiau aš negalvoju apie įvarčius, kai einu į aikštę. Tiesiog einu žaisti. Svarbiausia, kad sekasi komandai, o kas įmuša nėra svarbu.“

Mačas su „Banga“ marijampoliečiams buvo pirmasis ant natūralios dangos, tas abiems „Sūduvos“ prancūzakalbiams labai patiko.

„Visi norime žaist ant žolės, – iš karto pareiškė R. Habranas. – Tai yra tikrasis futbolas.“

„Be abejo, ant žolės žaisti yra visai kitas jausmas, smagu, kad pagaliau žaidėme mūsų pagrindinėje aikštėje“, – pritarė K. Mbombo.

Šiandien 18 val. „Sūduvos“ laukia vienas sunkiausių iššūkių – rungtynės išvykoje su „Optibet A lygoje“ antrąją vietą užimančiu „Kauno Žalgiriu“.

Pirmąsias rungtynes Marijampolėje rezultatu 2:1 laimėjo šeimininkai, o K. Mombo tą mačą laiko vienu sėkmingiausių jam pačiam. Tuomet puolėjas pelnė antrąjį „Sūduvos“ įvartį.

„Manau, kad tos rungtynės man buvo tikrai geros, – sakė puolėjas. – Mes labai gerai sužaidėme pirmąjį kėlinį, pelnytai pirmavome ir nugalėjome. Vis dėlto „Kauno Žalgiris“ yra tikrai gera komanda, todėl mūsų laukia sunkus mačas jų stadione.“

Kolegai pritarė R. Habranas.

„Bus sunku, nes varžovai yra gera komanda, – sakė prancūzas. – Vis dėlto mums svarbu yra galvoti pirmiausia apie save ir savo žaidimą. Mūsų geri rezultatai leidžia komandai gerai jaustis, rūbinėje yra labai gera atmosfera, stengsimės, kad tai tęstųsi.“

 

FK Sūduva inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE