Kada rinktis estetinį plombavimą?

Sveikiems ir gražiems dantims pasiekti yra ne viena odontologijos procedūra. Vienas iš moderniausių gydymo būdų yra estetinis plombavimas, kuriuo galima ištaisyti ne vieną dantų defektą. Nors vyrauja nusistatymas, kad estetiniu plombavimu tvarkomi tik priekiniai dantys, šis gydymas rekomenduojamas ir tiems dantims, kurie „nesimato“.

Estetiniu plombavimu gydomi nuskilę, ėduonies pažeisti dantys, spalvą pakeitę, pageltonavę arba iš prigimties ne balti dantys, taip pat savo forma nedžiuginantys, netiesūs dantys. Jeigu tam tikra dantų savybė verčia jus kompleksuoti ir trukdo mėgautis kokybišku gyvenimu, tikėtina, kad estetinis plombavimas šias problemas išspręs.

Susitarę su gydytoju dėl estetinio plombavimo procedūros, galėsite jau tą pačią dieną gydytojo kabinetą palikti šypsodamiesi nauja šypsena. Viskas priklauso nuo atkuriamų dantų kiekio ir gydymo sudėtingumo. Per dieną galima atkurti net 4–6 dantis. Norimas rezultatas pasiekiamas išsaugant kuo daugiau danties audinių – pašalinami tik seni užpildai ir ėduonies pažeisti paviršiai.

Po šios procedūros dantims ypatingos priežiūros nereikia. Rekomenduojama tiesiog nenaudoti kietų dantų šepetėlių ir dantų pastos, kurios sudėtyje yra abrazyvinių dalelių.

Daugiau apie estetinio plombavimo procedūrą čia: https://centrodenticija.lt/

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE