Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Kaip ir sužadėtuvių žiedai, taip ir vestuviniai žiedai tampa svarbiu pirkiniu, simbolizuojančiu poros perėjimą į kitą santykių etapą. Tradiciškai vestuviniai žiedai žymi patį didžiausią poros įsipareigojimą vienas kitam, amžiną meilę ir lojalumą, tad natūralu, jog ir tinkamiausių žiedų paieškos tampa svarbiu žingsniu ruošiantis vedyboms. 

Skirtingai negu sužadėtuvių žiedai, vestuviniai žiedai įprastai perkami bendru poros sutarimu. Kitaip tariant, dažniausiai jaunieji kartu renkasi vestuvinius žiedus, o tai tam tikra prasme palengvina paieškas. Visgi žinant tai, jog vestuvinis žiedas yra ilgaamžis, jo įsigijimas turi būti gerai apsvarstytas.

Skirkite laiko paieškoms

Vestuvių planavimas sukelia įvairiausių rūpesčių – pradedant jaunųjų apranga, baigiant svečių sąrašu ir vestuvių vieta. Negana to, planuojant vestuves dažnai susiduriama su netikėtomis situacijomis, kurios pareikalauja papildomo laiko, tad naudinga apsidrausti nepaliekant vestuvinių žiedų pirkimo paskutine užduotimi.

Vertėtų pradėti rinktis vestuvinius žiedus likus daug laiko iki vestuvių: tokiu būdu nejusite spaudimo skubėti, o vestuvinių žiedų pirkimas taps malonia veikla.

Įsivertinkite biudžetą

Vestuvių rengimas gali atsieiti nemažomis finansinėmis išlaidomis, tad labai svarbu įsivertinti, kiek lėšų galėsite skirti vestuviniams žiedams. Žinoma, tai gali būti sudėtinga, jei biudžetas yra smarkiai ribotas, negana to, rengiant vestuves sunku išvengti neplanuotų išlaidų.

Susidėliokite prioritetus, kas jums svarbiausia, ir suprasite, kiek pinigų galite skirti vestuviniams žiedams.

Įsivertinkite gyvenimo būdą

Neretai jaunieji apimti vestuvinių nuotaikų pamiršta, jog vestuvinių žiedų grožis – dar ne viskas. Kitaip tariant, vestuvinius žiedus reikėtų rinktis atsižvelgiant ir į tai, ar gyvenate aktyvų gyvenimo būdą, ar turite daug sąlyčio su cheminėmis medžiagomis. Tik įsivertinę savo gyvenimo būdą, galite suprasti, kokio metalo ir stiliaus žiedai jums bus tinkamiausi.

Konsultuokitės su juvelyrais

Nesvarbu, ar vestuvinius žiedus pirksite jau pagamintus, ar teiksite savo dizainą juvelyrikos namams – visuomet verta atkreipti dėmesį į specialistų įžvalgas. Išsakykite jiems savo lūkesčius, poreikius ir gyvenimo būdo stilių – galbūt išgirsite naudingų įžvalgų, padedančių apsispręsti, kokie žiedai jums būtų tinkamiausi.

Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ vestuviniai žiedai – www.fashiongold.lt

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE