Kaip paprastai gauti vartojimo paskolą?

Paskola / asociatyvi nuotr.

Vartojimo paskola suteikia Jums galimybę pasiskolinti pinigų savo poreikių, tokių kaip automobilio pirkimo, buitinės technikos įsigijimo, gydymo, poilsio ir kitų paslaugų įsigijimo,  patenkinimui. Šiuo atveju nereikia įkeisti turto, o procedūra su Saldo vartojimo paskola sistema yra paprasta ir neužtrunka ilgai, tačiau tokių paskolų palūkanos yra didesnės nei vartojimo kredito, todėl būtinai įvertinkite savo galimybes, kad galėtumėte be jokio streso džiaugtis savo naujais pirkiniais.

Kodėl aš turėčiau imti vartojimo paskolą?

Daugelis iš mūsų svajoja apie naujus pirkinius, tačiau dažnai neturime tam finansinių galimybių, o sutaupyti sunku, yra reikalinga savikontrolė. Vartojimo paskolos suteikia galimybę gauti pinigus iš karto, neatidėliojant, tačiau yra būtina įvertinti, ar Jums tikrai jos reikia. Geriausia imti paskolą jei planuojate pirkti ilgalaikę vertę turintį daiktą ar paslaugą, tokius kaip:

 • Būsto remontas;
 • Išlaidos mokslui arba saviugdai;
 • Automobilis;
 • Brangesnė buitinė technika ir t.t.

Jei tai daiktas, skirtas trumpalaikiam vartojimui, verta pasvarstyti apie galimybę sutaupyti reikiamą sumą kelių mėnesių laikotarpyje.

Ar aš galiu gauti vartojimo paskolą?

Kiekvieno kliento paraiška yra svarstoma individualiai, tačiau pagrindiniai reikalavimai norintiems pasiskolinti yra šie:

 • Paskolos gavėjas turi būti pilnametis, vyresnis nei 18 metų;
 • Asmuo turi būti dirbantis ir gaunantis oficialias pajamas ne mažiau kaip 4- 6 mėn. iš eilės su pasibaigusiu bandomuoju laikotarpiu;
 • Asmens pajamos per mėnesį atskaičius visus mokesčius turi būti pakankamos paskolos įmokų apmokėjimui ir asmeninėms reikmėms;
 • Asmens finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40% mėnesio pajamų;
 • Asmuo neturi turėti pradelstų įsiskolinimų kitoms finansų įstaigoms;
 • Būtina turėti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke arba kredito unijoje;

Paminėjome pagrindinius reikalavimus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti norėdami gauti vartojimo paskolą. Jei Jūsų situacija yra nestandartinė būtinai kreipkitės į Saldo specialistus, kurie patars, ką daryti norint gauti paskolą.

Kaip aš galiu gauti vartojimo paskolą?

Jei įvertinote savo galimybės ir norite gauti paskolą Jums reikės atlikti kelis nesudėtingus veiksmus:

 • Pasirinkti norimą gauti sumą bei grąžinimo laikotarpį;
 • Užpildyti paraišką Saldo interneto svetainėje;
 • Patvirtinti savo asmens tapatybę “Smart-ID”, “Mobile-ID” arba videoidentifikacijos pagalba;
 • Priėmus sprendimą suteikti Jums paskolą, pinigai iš karto pervedami į Jūsų sąskaitą.

Visas paraiškos pateikimo procesas yra greitas ir paprastas. “Smart-ID” tai programėlė, kurios pagalba galite patvirtinti savo tapatybę. Ją galite atsisiųsti iš “Apple Store” arba “Google Play” pasirinkdami platesnę “Smart-ID” versiją. Šioje programėlėje Jums reikės užregistruoti savo asmens tapatybės kortelę arba “MobileID”, tuomet galėsite kreiptis dėl paskolos suteikimo.

Ar galiu gauti paskolą bet kuriuo paros metu?

Saldo siūlo išskirtinę paslaugą – automatizuotą paskolų suteikimo sistemą, kuri per kelias minutes išanalizuos Jūsų finansinę situaciją ir priims sprendimą. Nereikia laukti, kol vadybininkas darbo valandomis  įvertins Jūsų galimybes ir t.t.

Kokias vartojimo paskolas man gali pasiūlyti Saldo?

Saldo suteikia galimybę pasiskolinti pinigų tiek smulkiems, tiek dideliems pirkiniams. Dažniausiai tai būna būstas, automobilio remontas, atostogų kelialapio pirkimas ir kita. Jums nereikia užstatyti turto, o paskola yra išduodama greitai internetu neišeinant iš namų. Nereikia laukti eilėse, kadangi Saldo siūlo automatinę paskolų suteikimo sistemą, kuri įvertins Jūsų finansines galimybes per kelias minutes. Jokių papildomų dokumentų ar laukimo kol vadybininkas ateis į darbą tik tam tikromis dienomis ir valandomis.

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE