Kaip patobulinti savo automobilį?

Papildomi žibintai suteiks transporto priemonei daugiau funkcijų, leisdami mėgautis ne tik saugesniu, bet ir elegantiškos išvaizdos automobiliu. Svarbiausia, kad į transporto priemonę integruoti žibintai yra labai įvairūs, todėl rasite tiek savo automobiliui, tiek akims tinkančius žibintus. Juk vairuoti poreikius atitinkantį automobilį daug maloniau, tiesa? led barai tinkamas pasirinkimas. Lietuvos transporto parko vidutinis amžius siekia 15 metų, todėl dauguma automobilių aprūpinti kaitrinėmis lemputėmis. Bandydami patobulinti savo techniką vairuotojai patys sumontuoja LED dienos žibintus. Dėl tokio patobulinimo taip pat taupoma energija, nes standartinės kaitrinės lemputės galingumas 50-55 vatų, o šviesos diodo – 0,5 vato. Įprastai viename LED dienos žibinte būna 4-5 šviesos diodai, iš viso – 2,5 vato arba 22 kartus mažiau, nei kaitrinė lemputė.

Papildomi žibintai suteiks transporto priemonei daugiau funkcijų, leisdami mėgautis ne tik saugesniu, bet ir elegantiškos išvaizdos automobiliu

Kodėl LED? Kadangi tai yra technologija, ji džiugina ypač patrauklios išvaizdos automobilių žibintais ir visiškai nešildo aplinkos, todėl yra draugiškas aplinkai pasirinkimas. Vėlgi, šie žibintai reikalauja mažiau energijos, todėl tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie taupo, o galiausiai jų tarnavimo laikas yra ilgesnis, todėl jums nereikės rūpintis jų keitimu, nes nusipirkę galėsite mėgautis jų nauda daugelį metų. Autoviskas.lt siūlo labai platų pasiūlymų spektrą, tad prašome jas palyginti ir įvertinti Tikime, kad rasite Jūsų poreikius atitinkantį šviestuvą. Žinoma, taip pat mūsų prekybos vietoje galite rasti ir labai daug skirtingų žibintų, kurie yra skirti sunkvežimiams bei visureigiams. Tokie žibintai skirti ne tik estetikai, tačiau taip pat ir didesniam saugumui, o vairuojant tokias dideles transporto priemones – tai yra labai svarbu. Didesnėms transporto priemonėms dažniausiai rinkoje siūlomi ir masyvesni žibintai, kurie atrodo proporcingai, puikiai apšviečia kelius, tad kelionės tampa kur kas paprastesnės net ir labai blogomis oro sąlygomis. LED dienos žibintai negali būti montuojami į tradicinių artimųjų-tolimųjų žibintų korpusą, jei taip nėra numatęs automobilio gamintojas. Dažniausiai norint pasikeisti esamus žibintus į LED reikia keisti visą priekinio žibinto korpusą. Be to, dienos žibintai turi būti sertifikuoti ir ženklinti pagal Europos Sąjungos (ES) reikalavimus, taip pat turi įsijungti automatiškai užvedus variklį. Tamsiu paros metu, vairuotojas būtinai turi įjungti artimas šviesas. Jei dienos žibintai veikia ir kaip priekiniai gabaritiniai žibintai, įjungus artimąsias, tolimąsias šviesas arba priekinius rūko žibintus jie turi automatiškai išsijungti arba prigesti.

Taip pat galime pateikti ir papildomus priekinius žibintus motociklams

Taip pat galime pateikti ir papildomus priekinius žibintus motociklams, kurie suteiks šiems dviračiams daugiau funkcijų ir estetikos, kas daugeliui labai svarbu renkantis transporto priemonę. Todėl papildomi žibintai gali padidinti transporto priemonės vertę, nes ji tampa saugesnė, tvirtesnė ir galiausiai atrodo gražiau. Investuoti verta ne tik į automobilių pardavimą, bet ir į save. Kitas prekes galite rasti čia https://autoviskas.lt/kitos-prekes-automobiliams/kelioniniai-automobiliniai-saldytuvai. Pasilepinkite save.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE