Kaip tinkamai įsirengti vonią ir išvengti dažniausiai daromų klaidų

 

Vonios kambario interjeras svarbus dėl keleto priežasčių. Pati pirmoji yra estetinė. Juk visada norisi, kad namų vidus būtų gražus ir malonus akiai, tiesa? Antroji yra praktinė, vonios kambaryje turi būti vietos praėjimui, įrengti visi būtini arba/ir norimi patogumai, praktiškai parinktos baldų bei įrengimų vietos, neužgrūsti praėjimai. Galiausiai svarbu paruošti grindis bei sienas taip, kad šios būtų atsparios drėgmei ir kondensacijai. Nors visa tai dauguma žmonių jau žino, bet klaidų, įrengiant vonios kambarį ne visada pavyksta išvengti. Tad tam, kad to pavyktų išvengti – primename jums praktinius patarimus, kurie padės išvengti dažniausiai daromų įrengimo klaidų bei gerai įsirengti vonios kambarį.

Gera ventiliacija

Ventiliacija yra be galo svarbi ten, kur yra daug drėgmės. Jeigu tą drėgmę pavyksta „ištraukti“ ir išvėdinti, vonios kambario baldai bei įranga bus ilgaamžiškesnė ir ilgiau atrodys gražiau bei bus sunkiau juos pažeisti. Ventiliacijai padės ne tik atidaromi langai, bet ir ventiliatorius arba oro „ištraukimas“. Kokybiškam ventiliacijos įrengimui dažnai būtinas planavimas, tad pasiruoškitee tam iš anksto.

Reguliuojamas čiaupas

Tai ne pirmo būtinumo, bet tikrai svarbus dalykas. Jeigu norite, jog plauti rankas, išsiskalbti kojines ar išsivalyti dantis bei apsiplauti veidą būtų patogu ir paprasta, rinkitės tokį čiaupą, kurio pasukimą galima reguliuoti. Nors ir fiksuotas čiaupas nėra prastai, bet ilgalaikio naudojimo perspektyvoje tai tikrai yra nepatogumas.

Gyvatukas džiovinimui

Didelis komforto priešas – drėgmė bei nedžiūstančių drabužių ir rankšluosčių skleidžiamas kvapas. „Gyvatukas“ arba radiatorius, arba džiovyklė yra būtinas privalumas. Jeigu jį praleisite, teks ilgai ir nuobodžiai nešioti skalbinius, rankšluosčius bei kitus daiktus ten, kur jie galės išdžiūti. Paprasčiausias įrengimas ir pirkinys iš šios kategorijos, turbūt yra džiovyklė, bet mes rekomenduojame gyvatuką, nes jis padės greičiau ir efektyviau išdžiovinti bet kokį rūbą ar daiktą. O toks greitis yra tikrų tikriausias komfortas.

Venkite sunkiai prieinamų tarpų ir erdvių

Vonios kambaryje neišvengsite vandens nutekėjimo. Vienur ar kitur, už vonios bei čiaupo tikrai nulašės vanduo. Iš dušo bei vonios nubėga ir vanduo su muilu, plovimo priemonėmis, kurios, laikui bėgant sudaro lipnias ir labai bjaurias dėmes. Jeigu šalia vonios yra sunkiai prieinamų tarpų, kurių nepavyksta paprastai išvalyti, tada, kai išauš laikas tą daryti, turėsite labai daug vargo. Dėl to venkite prie pat vonios ir kriauklės statyti spinteles, skalbimo mašinas, kitus įrenginius, kurie trukdytų priėjimą.

Drėgmei atsparūs baldai

Vonios baldai turi būti be galo atsparūs drėgmei. Nors visiškai nepralaidžių vandeniui spintelių arba lentynų ir nerasite, bet būtų gerai rinktis plėvele dengtus arba sandaresnius baldus. Tokie galbūt ir kainuos brangiau, tačiau jūs tikrai nenorite, kad po dviejų metų arba net dar greičiau ant spintelės atsirastų gumbų bei įtrūkimų, o stalčiai ar sienelės deformuotųsi. Gerų baldų galima rasti ir internetu, svarbu tik žinoti tinkamus matmenis bei gerai pasirinkti produktą pagal techninę charakteristiką.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE