Kalėdinė rankų darbo gaminių mugė keliasi į virtualią erdvę

Kalėdinė rankų darbo gaminių mugė organizuojama nuo 2011 metų. Tai jau tapo tradiciniu Zanavykų muziejaus organizuojamu renginiu. Tačiau laikas keičiasi ir pandemija verčia taikytis prie esamos situacijos, tradiciniai renginiai keičia formą ir persikelia į virtualią erdvę. 

Todėl  šitais metais Kalėdinė rankų  darbo gaminių mugė  taip pat organizuojama virtualiu būdu. Zanavykų Muziejaus facebook paskyroje dalinamės mugės dalyvių darbų vaizdais ir kontaktais, siekdami, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie mūsų krašto darbštuolius.

Tikimės, kad žmonės ieškodami Kalėdinių dovanų kreipsis  pas vietinius gamintojus. Juk daug mielesnė dovana kurioje yra įdėta ir rankų šilumos. Esame tik informacinė platforma. Pirkėjai norėdami įsigyti prekę kreipiasi tiesiogiai į gamintojus, pagal nurodytus kontaktus.

Norim pakviesti visus rankdarbių gamintojus siųsti mums el. paštu: edukacija@zanavykumuziejus.lt savo gaminių fotografijų, trumpą aprašymą, nurodant savo kontaktinį telefono numerį, el. paštą arba Facebook paskyros nuorodą.

 

Zanavykų muziejau informacija

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE