Kalėdų eglę įžiebė Šakiai

Nors ir ne žiemiškas, veikiau jau rudeniškas gruodis palengva artina pačią gražiausią metų šventę – Kalėdas. Šventines egles jau įžiebė didieji Lietuvos miestai, o štai šeštadienio vakarą pačiomis linksmiausiomis spalvomis suspindo ji ir ŠAKIŲ miesto skvere.

Šiemet žaliaskarė į Šakius atkeliavo iš Sintautų seniūnijos. Augusi trisdešimt vienerius metus iki pat Trijų karalių šventės ji džiugins ir šakiečius, ir miesto svečius. Spindinčią kompaniją papildo ir šviesų girliandomis apjuosti medžiai, ir meniškai papuoštos nedidelės eglutės.

Lietus, visą dieną merkiąs Suvalkijos žemę, pavakare apstojo, tarsi žinodamas, kad šakiečių laukia eglės įžiebimo šventė. Scenoje linksmai dainavo ir šoko Šakių kultūros centro vaikų muzikos grupė ,,Šmiki šmaki” bei ,,Žiburio” gimnazijos merginų choras. Visus susirinkusius pasveikino laikinoji Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorė Inga  Cibulskienė bei miesto šeimininkas, seniūnas Dalius Jasevičius. Žinoma, pačiu svarbiausiu šventės svečiu tapo Kalėdų senelis, atvykęs įžiebti eglę. Kol vyko gana ilga fotosesija su juo, sceną užkariavo šauni ir  pašėlti kviečianti grupė ,,Drovuoliai.”

Kad nebūtų šalta, karšta arbata vaišino kavinė ,,Kiba”, o šventę bendromis pastangomis kūrė Šakių rajono savivaldybė, seniūnija, kultūros centras, meno mokykla, ,,Žiburio” gimnazija, ,,Varpo” mokykla, UAB ,,Gulbelė” ir dar gausus rėmėjų, meninikų bei savo miestą mylinčių žmonių būrys.

Vitalija Ližaitienė, Šakių raj.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.