Gražiausių metų švenčių laikotarpiui atėjus į pabaigą inicijuojamas kalėdinių eglučių surinkimas Kalvarijoje iš daugiabučių namų gyventojų, kad jos būtų tinkamai sutvarkytos.
Nupuoštų eglučių ar eglės šakų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius – jos turi būti tvarkingai paliktos prie bendrojo naudojimo konteinerių aikštelių Suvalkų g. 23, Naujoji g. 26, Ugniagesių g. 12, Darbininkų g. 8, Kęstučio g. 2 arba Gėlių g. 49.
Nuo sausio 12 d. iki sausio 23 d. iš nurodytų keturių vietų Kalvarijos mieste eglutės bus išvežamos į žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę perdirbimui.
Individualių namų gyventojai eglutes gali nemokamai priduoti sutvarkyti į žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Šilo g. 25, Kušliškių k., Kalvarijos sen.

