Kalvarijos savivaldybėje šiandien vyko sportininkų ir jų trenerių pagerbimo renginys, kuriame įteiktos premijos už 2025 metų pasiekimus Lietuvos ir Europos čempionatuose. Ši graži tradicija – tai savivaldybės padėka tiems, kurie savo ryžtu, atkaklumu ir talentu garsina Kalvarijos vardą sporto arenose.
Premijos skirtos šiems Kalvarijos sporto centro sportininkams ir treneriams:
- Karinai Bautrėnaitei – už Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovotą 3 vietą.
- Pauliui Diliui – už Lietuvos jaunių bokso čempionate iškovotą 3 vietą.
- Danieliui Pečkui – už Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovotą 3 vietą.
- Simonui Puniškiui – už Europos bokso U19 čempionate iškovotą 5 vietą.
- Elitai Puniškytei – už Lietuvos moksleivių lygos U-16 B merginų krepšinio čempionate iškovotą 1 vietą.
- Deividui Sinkevičiui – už Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovotą 1 vietą.
- Ramintai Tarasevičiūtei – už Lietuvos jaunių bokso čempionate iškovotą 3 vietą.
- Treneriui Algirdui Bagdonavičiui – už sportininkų parengimą varžyboms.
- Treneriui Karoliui Birgeliui – už sportininkų parengimą varžyboms.
Sportininkus pasveikino Kalvarijos savivaldybės vicemerė Vaida Skuolienė, administracijos direktorius Gintaras Zavistauskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Erika Stankevičienė, Kalvarijos meno ir sporto mokyklos direktorė Jurgita Šėvelienė. Jie padėkojo sportininkams už jų pastangas ir pasiekimus, treneriams – už atsidavimą ir profesionalumą, o tėvams bei artimiesiems – už nuolatinį palaikymą.
Sveikiname visus premijų laureatus ir linkime sėkmės naujuose startuose!

