Kalvarijos savivaldybėje vyko jaukus ir bendruomeniškas Tarptautinės žmonių su negalia dienos minėjimas.
Renginyje skambėjo pučiamųjų instrumentų dueto, jaunųjų atlikėjų atliekami muzikos kūriniai, išraiškingos šokio kompozicijos, sukurta šventinė ir šilta atmosfera.
Susirinkusiems stiprybės, dėmesio vieni kitiems, pastabumo linkėjo Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas, Socialinių reikalų skyriaus vedėja Nijolė Silickienė bei Kalvarijos asmenų su negalia draugijos pirmininkė Daiva Rentelytė.
Dėkojama visiems atlikėjams, svečiams ir dalyviams už prasmingą buvimą kartu.
Šaltinis:
Kalvarijos savivaldybės administracija

