Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, įtariama, Vokietijoje pavogtą Mercedes

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, įtariama, Vokietijoje pavogtą šių metų laidos automobilį „Mercedes Benz S350D“. Jo paiešką buvo paskelbta tą pačią dieną.

Sekmadienį ryte VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, pasirinktiniam patikrinimui sustabdė iš Lenkijos ką tik įvažiavusį automobilį „Mercedes Benz S350D“. Ant jo buvo vokiški numeriai.

Šių metų laidos mašiną vairavo 37-erių Latvijos pilietis. Kartu vyko dar vienas Latvijos pilietis, jam – 32-eji.

Patikros metu Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šis „Mercedes Benz S350D“, įtariama, yra vogtas. Jo paieška buvo paskelbta tą pačią dieną, sekmadienį.

Be to, nustatyta, kad automobilį vairavęs Latvijos pilietis neturėjo teisės vairuoti. VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Vairuotoją pasieniečiai uždarė į areštinę. Be to, už transporto priemonės vairavimą neturint teisės ją vairuoti pasieniečiai Latvijos piliečiui skyrė administracinę 375 eurų baudą.

Keleivis po apklausos buvo paleistas. „Mercedes Benz S350D“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE