Kalvarijos pasieniečiai sulaikė suklastotą dokumentą pateikusį vyrą

Kalvarijos pasienio užkardos pasieniečiai sulaikė vyriškį, kuris dokumentų kontrolės metu jiems pateikė suklastotą lietuvišką asmens tapatybės kortelę. Kiek anksčiau už vogto automobilio vairavimą iš vyriškio dokumentai buvo atimti.

Ketvirtadienio naktį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrino iš Lietuvos į Lenkiją beišvykstantį automobilį „Audi A6“. Vairuotojo dokumentai buvo tvarkingi, o štai kaip keleivis kartu vykęs 28 metų Kazlų rūdos gyventojas, pateikė įtartiną dokumentą.

Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad jo turėta lietuviška asmens tapatybės kortelė – galimai suklastota. Vėliau išsiaiškinta, kad vyriškis rugsėjo mėnesį buvo sulaikytas su Danijoje vogtu automobiliu, o dokumentus yra paėmusi policija.

Pažeidėją VSAT pareigūnai sulaikė ir perdavė policijai, kuri uždarė jį į areštinę. Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE