Kalvarijos savivaldybės Tarybos nariui meras iškvietė policiją

Kalvarijos savivaldybės Tarybos posėdžio metu vienam iš Tarybos narių – Valdui Aleknavičiui – buvo iškviesta policija. Tai padarė meras Vincas Plikaitis, kurio nuomone, V. Aleknavičius elgėsi  ne pagal reglamentą. Posėdyje svarstytas klausimas dėl savivaldybės negyvenamųjų patalpų nuomos ne konkurso būdu.

„Paklausiau pranešėjo, kokia nauda bus pastato savininkams iš nuomotojo pinigų, skiriamų pastato pagerinimui? Išgirdęs paaiškinimą, jog bus įrengta prekybos akinių rėmeliais ir stiklais vieta, pakartotinai klausiau, kokia nauda iš investicijos bus poliklinikai, kuri naudojasi pastatu? Kai pranešėjas nesugebėjo atsakyti, klausimą kartojau tol, kol meras užsipuolė mane, kaltindamas reglamento pažeidimu ir žadėdamas išvaryti iš posėdžių salės.  Aš, norėdamas išgirsti atsakymą, kartojau klausimą, kol meras liepė man išeiti iš salės“, – situaciją paaiškino konservatorius V. Aleknavičius.

Anot Tarybos nario, jam atsisakius išeiti iš salės, buvo liepta iškviesti policiją. Tačiau V. Aleknavičius jokios bausmės nesulaukė. Atvykę policininkai, keliolika minučių stebėję posėdį, galiausiai išvyko.

„Sūduvos gido“ informacija

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. RRR sako

    aisku kad be konkurso, papigiai tai nauda aisku kazkam, tik ne tai poliklinikai ir tai seniai savaime suprantama. turetu meras i cype vaziuoti uz tokius reikalus, bet cia lietuva cia pareigunai gali tik protestuotojus susemt prie seimo, prakeiktiems kysininkams negali nieko padaryt, na nebent kazkam trukdo tada padaro uz smulkme. tokia mano asmenine nuomone.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X