Kandidato žodis. Daiva Kraukšlienė

Portalas „Sūduvos gidas“ uždavė visiems Sūduvos regioną aprėpiančiose vienmandatėse apygardose iškeltiems kandidatams tuos pačius du klausimus, kurie, tikime, padės rinkėjams ne tik geriau pažinti kandidatus, bet galbūt net apsispręsti dvejojantiems.

Kviečiame susipažinti su Sūduvos pietinėje rinkiminėje apygardoje Lietuvos žaliųjų partijos iškelta kandidate Daiva Kraukšliene.

Kokias esmines problemas išskirtumėte rinkiminėje apygardoje, kurioje kandidatuojate?

Kadangi 36 metus dirbau sveikatos apsaugos sitemoje, ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, esu glaudžiai susijusi su šiomis problemomis:

  • Asmenų nuo 18 metų;
  • Asmenų su negalia;
  • Senyvo amžiaus ir jų šeimų laikinai dėl ligos ar kitų priežasčių netekusių savarankiškumo pagal poreikius teikti paslaugas namuose.

Padėti paslaugų gavėjui išsaugoti arba atgauti fizines, psichines funkcijas arba išspręsti socialines problemas.

Kaip prieinamumo pagalba – organizuojama paslauga į namus.

Tinkamumo pagalba – kokybė ir efektyvumas.

Kompleksiškumas – įtraukiant šeimos narius ir sveikatos apsaugos, bei socialinės paramos skyrius.

Saugumas – užtikrinta, kvalifikuota pagalba į namus, bei saugus teikiančių specialistų darbas.

Svarbiausia, kad žmonės nebūtų skirstomi į socialines grupes, kad visi gautų vienodą medicininį ir socialinį paslaugų paketą.

Kokias savo konkurentų rinkimuose į LR Seimą politines idėjas išskirtumėte, kaip vertas dėmesio?

Darbo partija – kad būtų mažinamas miestų, bei rajonų savivaldybių ekonominės ir socialinės raidos atotrūkis. Efektyviau vykdoma kaimo regioninė politika, kad didėtų kaimo gyventojų pajamos, gerėtų gyvenimo sąlygos ir paslaugų prieinamumas.

TS-LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – švietimas, jaunimo užimtumas ir laisvalaikis. Būtų didinamos jaunimo užimtumo ir laisvalaikio praleidimo galimybės, daugiau remiamos ir plėtojamos sporto, bei kultūros programos.

 

Portale „Sūduvos gidas“ jau galite skaityti kitų Sūduvos pietinės rinkimų apygardos kandidatų atsakymus bei sužinoti, kaip į užduotus klausimus atsakė politikai iškelti Marijampolės, Vilkaviškio ir Sūduvos šiaurinėje vienmandatėse rinkimų apygardose.

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE