Kandidato žodis. Kęstutis Smirnovas

Portalas „Sūduvos gidas“ uždavė visiems Sūduvos regioną aprėpiančiose vienmandatėse apygardose iškeltiems kandidatams tuos pačius du klausimus, kurie, tikime, padės rinkėjams ne tik geriau pažinti kandidatus, bet galbūt net apsispręsti dvejojantiems.

Kviečiame susipažinti su Vilkaviškio rinkiminėje apygardoje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iškeltu kandidatu Kęstučiu Smirnovu.

Kokias esmines problemas išskirtumėte rinkiminėje apygardoje, kurioje kandidatuojate?

Per keturis kadencijos metus išryškėjo daug problemų, tačiau tas, kurios ne vieną dešimtmetį kėlė ne tik nerimą, bet ir žmonių pasipiktinimą bei nusivylimą, pavyko išspręsti. Jau šį rudenį Vilkaviškio sporto salės darbai bus baigti ir vilkaviškiečiai galės naudotis moderniu sporto kompleksu. Taip pat mano iniciatyva  buvo pastatytas naujas ugniagesių gelbėtojų pastatas Kybartuose, išsaugotas ir restauruotas vėjo malūnas Vištytyje, įrengta dirbtinės dangos universali sporto aikštelė prie Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos. Džiaugiuosi, kad pavyks išsaugoti  unikalų objektas – Bartninkų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios liekanas. Išasfaltuota 4 kilometrų atkarpa Virbalis – Žalioji, o juk taip ilgai žmonės klausėsi tik pažadų.  Įvykdytas ir dar vienas svarbus užmojis – išsaugotas Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius.

Daugiausia rūpesčių vis dar kelia vietinės reikšmės keliai, gatvės, viešosios erdvės, sporto ir poilsio vietos, verslo plėtojimas, socialinių būstų ir darbo vietų stoka. Ne veltui sakoma, kad vienas lauke ne karys – visa tai galime išspręsti kartu. Tik bendraudami ir  kalbėdami  rasime geriausius sprendimus. Tikiu, kad žmonės dar kartą suteiks man savo pasitikėjimo mandatą, todėl ir toliau sėkmingai kartu galėsime darbuotis ateityje.

Kokias savo konkurentų rinkimuose į LR Seimą politines idėjas išskirtumėte, kaip vertas dėmesio?

Išskirtinės yra tos idėjos, kurias įgyvendinus bus labiausiai pasitarnauta žmonių gerovei.

 

Portale „Sūduvos gidas“ jau galite skaityti kitų Vilkaviškio rinkimų apygardos kandidatų atsakymus bei sužinoti, kaip į užduotus klausimus atsakė politikai iškelti Marijampolės, Sūduvos pietinėje ir Sūduvos šiaurinėje vienmandatėse rinkimų apygardose.

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE