Kandidato žodis. Vilius Krivickas

Portalas „Sūduvos gidas“ uždavė visiems Sūduvos regioną aprėpiančiose vienmandatėse apygardose iškeltiems kandidatams tuos pačius du klausimus, kurie, tikime, padės rinkėjams ne tik geriau pažinti kandidatus, bet galbūt net apsispręsti dvejojantiems.

Kviečiame susipažinti su Vilkaviškio rinkiminėje apygardoje Darbo partijos iškeltu kandidatu Vilium Krivicku.

Kokias esmines problemas išskirtumėte rinkiminėje apygardoje, kurioje kandidatuojate?

Esminės problemos: 1. Negebėjimas sukurti naujų darbo vietų, skatinant Lietuvos ir užsienio verslus įsikurti Vilkaviškyje. Tokiu būdu žmonėms būtų sukuriamos sąlygos dirbti ir užsidirbti, gaunant konkurencingą atlyginimą, santykinai su didesniais miestais. Rezultate, miestas „atsigautų“ visomis prasmėmis. 2. Laisvos ekonominės zonos nebuvimas. Pavyzdys: Danų langų ir durų gamybos įmonė „Dovista“ planavo įsikurti Vilkaviškyje, tačiau nesudarius tam sąlygų, įsikūrė Marijampolės laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ), sukurdama 257 darbo vietas. Pirmajame statybos etape bendrovė investavo 45 mln. eurų, o per dešimtmetį investicijos sieks 100 mln. eurų. 3. Efektyvios kaimo regioninės politikos vystymas, siekiant didinti kaimo gyventojų pajamas, paslaugų prieinamumą. Alternatyvios verslo plėtros kaimo vietovėse nebuvimas. 4. Merdinti ekonomika.

Kokias savo konkurentų rinkimuose į LR Seimą politines idėjas išskirtumėte, kaip vertas dėmesio?

Faktas, kad nors ir labai gražios politinės idėjos, ypatingai girdimos prieš rinkimus, vėliau yra užmirštamos. Manęs nesužavėjo nei vieno kandidato politinės idėjos, kadangi jiems trūksta platesnio sisteminio požiūrio, o orientuojamasi tik į trumpalaikius ir lokalius problemų sprendimo būdus, siekiant įtikinti žmones balsuoti. Reikia nepamiršti, kad greitai niekas nevyksta, procesai reikalauja laiko ir tik ilgalaikė, plataus požiūrio perspektyva yra tvari.

 

Portale „Sūduvos gidas“ jau galite skaityti kitų Vilkaviškio rinkimų apygardos kandidatų atsakymus bei sužinoti, kaip į užduotus klausimus atsakė politikai iškelti Marijampolės, Sūduvos pietinėje ir Sūduvos šiaurinėje vienmandatėse rinkimų apygardose.

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE