Karnizai – ką turite žinoti, prieš juos įsigydami?

Kone kiekvienas žmogus svajoja apie jaukius ir gražius namus, į kuriuos visuomet norėtųsi kuo greičiau sugrįžti. Namų jaukumas susideda iš pačių menkiausių detalių – būtent gerai parinktų smulkmenų dėka namai tampa tiesiog tikra ramybės oaze. Labai dažnai žmonės galvoja, kad jei pataupys pirkdami iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas namų detales, tai niekaip nepaveiks jų bendro namų interjero dizaino. Tačiau, tai nėra tiesa.

Labai dažnai žmonės nusprendžia pataupyti rinkdamiesi užuolaidų karnizus. Dažnas galvoja, kad užuolaidų karnizai neturi didelės reikšmės bendram namų interjerui ir ties šiuo dalyku tikrai galima pataupyti. Visgi, taip tikrai nėra. Galime manyti, kad karnizai yra tiesiog mechaniniai prietaisai, kurie yra skirti užuolaidoms pakabinti. Tačiau, ši interjero detalė daro didelę įtaką tam, kaip atrodo jūsų langai, o langai yra labai svarbi interjero dalis.

Kai nuspręsite, kad atėjo laikas įsigyti karnizus, pirmiausia pasistenkite gerai išsigryninti kokio dizaino jie turėtų būti. Labai gražu, kai jie pilnai dera prie bendro namų interjero arba net tampa namų stiliaus akcentu. Prieš važiuodami į parduotuvę ar užuolaidų saloną būtinai atidžiai išsimatuokite savo langus tam, kad žinotumėte tikslias apimtis. Tai padės sutaupyti laiko ir būsite tikri, kad nusipirkote reikiamo dydžio daiktą, kurio nereikės nei pakeisi, nei grąžinti atgal į parduotuvę.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE