Karolis Podolskis: kodėl konservatoriai ir Marijampolės kolegijos dekanas taip nemėgsta Marijampolės senjorų?

Keliu šį klausimą po birželio 29 d. įvykusio Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžio, kuriame buvo svarstytas sprendimo projektas dėl Marijampolės garbės piliečio vardo suteikimo Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto (TAU) direktorei Onai Sakalauskienei.

Nė vienam Marijampolės savivaldybės tarybos nariui, išskyrus konservatorių Kęstutį Traškevičių, nekilo klausimų, ar suteikti šį garbingą apdovanojimą, vienam labiausiai nusipelniusių Marijampolės bendruomenės žmonių.

Per 10-metį, O. Sakalauskienę subūrusią į universitetą virš 800 senjorų, o tuo pačiu ir visą TAU bendruomenę, turinčią nacionalinį bei tarptautinį senjorų pripažinimą ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globą, Marijampolės kolegijos dekanas K. Traškevičius apkaltino, ne va tai, kelis mėnesius nesumokėtais komunaliniais mokesčiais už Kolegijos patalpas, kuriose šiuo metu yra įsikūręs Trečiojo amžiaus universitetas.

Dėl šio argumento, K. Traškevičius pareiškė nepritarsiąs pateiktam sprendimo projektui.

Todėl natūraliai kyla klausimas, ką blogo Marijampolės senjorai padarė konservatoriams ir aukštosios mokyklos dekanui, kad taip ciniškai galima sumenkinti viso gyvenimo žmogaus ir bendruomenės pasiekimus?

Iš kur, pas akademiką bei konservatorių partijos atstovą, partijos, kuri savinasi Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių globėjų vaidmenį, yra tiek pagiežos ir pavydo vyresniesiems?

Man, mano kolegoms tarybos nariams, kurie vieningai pritarė garbės piliečio vardo suteikimui ir daugumai Marijampolės bendruomenės žmonių yra nesuprantamas toks elgesys ir požiūris į bendruomenę, su kuria Marijampolės kolegijos vadovybė gyveno tose pačiose patalpose daugiau kaip 10-metį, o po išsikėlimo į Verslo ir technologijų fakultetą, įvykusio praėjusiais metais, pradėjo švaistytis tokiais nepagarbiais pareiškimais.

Dabar, kai yra ruošiami dokumentai buvusio Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto pastato perdavimui Marijampolės savivaldybės dispozicijai, senjorai galės lengviau atsikvėpti.

Marijampolės savivaldybės meras ir mūsų socialdemokratų dauguma palaikė ir palaikys mokymosi visą gyvenimą idėją ir perėmus buvusį kolegijos pastatą, užtikrins, kad besimokantys “trečiaamžininkai” turėtų visas galimybes  ir toliau, visą gyvenimą, dalintis ir semtis išminties.

Karolis Podolskis

Marijampolės savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcijos seniūnas

Sponsored Video

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Rasa sako

    Aš irgi nepritarčiau tokio vardo suteikimui, vien dėl to, kad Karolio ir kitų Marijampolės valdančiųjų, baigusių šią mokslo įstaigą, rašyti neišmokė.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE