Karolis Podolskis. Marijampolės konservatoriai smogė dar kartą: Marijampolės verslininkai, ūkininkai ir švietimo atstovai išvadinti stokojančiais modernumo ir išmanymo

2015 m. birželio 29 dienos Marijampolės savivaldybės tarybos posėdyje nervai neišlaikė konservatorių partijos atstovui, savivaldybės tarybos nariui Kęstučiui Traškevičiui – jis vienintelis iš tarybos narių nebalsavo už Marijampolės garbės piliečio vardo suteikimą Marijampolės trečio amžiaus universiteto direktorei Onai Sakalauskienei, apkaltindamas senjorų bendruomenę neva už kelis mėnesius Marijampolės kolegijai nesumokėtais komunaliniais mokesčiais.

Šį kartą neatlaikė kitas, jaunasis Marijampolės konservatorių atstovas, savivaldybės tarybos narys Andrius Vyšniauskas.

Savo straipsnyje, pavadinimu “A. Vyšniauskas. Pasirinkdamas patarėjus Marijampolės meras pasirinko viską, išskyrus modernų požiūrį“, jis Marijampolės savivaldybės mero visuomeninius patarėjus, žinomus miesto verslininkus, ūkininkus, švietimo ir architektūros atstovus išvadino stokojančiais modernumo ir išmanymo.

Nepasitenkinimo strėlės viena po kitos smigo į vieną sėkmingiausių jaunimo lyderių, VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ direktorių Andrių Jasinskį, visoje Europoje verslo pavyzdžiu pristatomos įmonių grupės “Arvi” savininką Vidmantą Kučinską, UAB “Mantinga” vadovą Klemencą Agentą, vienos pažangiausių ir moderniausių ūkių Pabaltijyje, Padovinio žemės ūkio bendrovės direktorių Gintautą Gumauską, nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialistą, Šv. Jurgio Marijampolės globėjo ordino savininką Viktorą Kemeraitį, tarptautinį ir nacionalinį pripažinimą turinčią architektę Redą Marcinkevičienę, vieną garsiausių Marijampolės ūkininkų, žemės ūkio kooperatyvo „Marijampolės regiono cukriniai runkeliai“ valdybos pirmininką Mangirdą Krunkaitį ir vienos didžiausių mieste mokymo įstaigų, Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktorių Alvydą Zdanį.

A. Vyšniauskas juos įvardino, kaip susietus partiškumu, stokojančius modernumo, ambicijų, išmanymo.

Pasak jo, V.Brazys galėjo pasirinkti žymiai modernesnę ir ambicingesnę, jaunų specialistų ir žymesnių marijampoliečių komandą.

“Nėra ne tik investicijų pritraukimo specialistų, nėra ir žmonių išmanančių energetiką, o juk šilumos ūkis yra didelė mūsų miesto problema”,- sako A. Vyšniauskas.

Todėl kyla klausimas, kuo šį kartą konservatoriams neįtiko žymūs ir savo srityse daug pasiekę marijampoliečiai, žmonės, kurie savo ilgamečiu darbu ir patirtimi Marijampolėje kuria darbo vietas, ugdo jaunimą, savo idėjomis ir kompetencija gražina miesto erdves, remia įvairius savivaldybės renginius, sportą, kultūrą, nevyriausybines organizacijas, puoselėja žemės ūkį, savo pasiekimais garsina Marijampolę ir Lietuvą užsienyje?

Kita vertus, galbūt, toks šio Marijampolės tarybos nario elgesys neturėtų stebinti.

Prieš šešerius metus, Lietuvos atstovą “Eurovizijos” dainų konkurse Sashą Son, jis išvadino “išgama”, dėl ko konservatorių patriarchas V. Landsbergis A. Vyšniauską privertė atsistatydinti iš Lietuvos jaunųjų konservatorių lygos pirmininko pozicijos. Tiesa, po šio įvykio A. Vyšniauskas atlikėjo Sashą Son atsiprašė.

Ar šis jaunuolis atsiprašys ir Marijampolės mero patarėjų?

Pagyvensim – pamatysim.

Visą Marijampolės tarybos nario A. Vyšniausko straipsnį galite rasti paspaudę ant šios nuorodos: http://musumarijampole.lt/a-vysniauskas-pasirinkdamas-patarejus-marijampoles-meras-pasirinko-viska-isskyrus-modernu-poziuri/

Karolis Podolskis

Marijampolės savivaldybės tarybos

socialdemokratų frakcijos seniūnas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE