Kartono dėžių ir dėžučių gamyba

Kiekviena meistrų sukurta dėžė yra unikali. Dėžių gamybai yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos sukuriant unikalių formų ir dydžių gaminius. Ieškote patikimų kartono gaminių ar įvairių nestandartinių sprendimų? Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite apie tai, kaip vykdoma kartono dėžių gamyba, kokius užsakymus galite sudaryti bei atraskite patikimus pakuočių partnerius.

Patvarus gofruotas kartonas

3 arba 5 sluoksnių gofrokartonas suteiks kartono gaminiams dar didesnį atsparumą nuo išorinių pažeidimų, lėtesnį dėvėjimąsi. Kartono dėžių atsparumas priklauso nuo lakštų storio – kuo lakštai storesni, tuo tvirtesnis ir kartonas. Tokias dėžutes puikiai tinka naudoti daugybę kartų ir tai leidžia mažinti vartojimą bei tausoti aplinką! Išbandykite gofruoto kartono teikiamus privalumus, sutaupykite ir mėgaukitės dar didesniu patogumu.

Gamybos procesų vykdymas

Kartoninės dėžės gaminamos iš kokybiškų medžiagų naudojantis modernia gamybos įranga. Jūs sudarote užsakymą, nurodote tikslius duomenis, kokių parametrų, kokios rūšies, formos dėžės norėtumėte, o patyrę meistrai greitai ir patikimai įvykdys Jūsų užsakymus. 

Dėžių gamyba yra ganėtinai greitas procesas, todėl ilgai laukti nereikės. Gaminti dėžės nėra ir per daug brangu, todėl galėsite jų įsigyti už visai nedidelę kainą. Specialistų pareiga yra užtikrinti platų dėžių pasirinkimą bei efektyvius gamybos procesus pagal Jūsų pageidavimus, todėl visuomet gausite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Daugiau informacijos apie kartono dėžių gamybą bei užsakymų sudarymą rasite: https://www.sauduva.lt/

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE