Kas pigiau: pirkti ar įsteigti naują įmonę?

Jei esate energingos prigimties ir gana veiklus žmogus, jums nesudarytų sunkumų imtis ir verslo idėjų. Bet prieš pradedant jo imtis, vertėtų žinoti, o kas gi yra pigiau: ar pirkti, ar įsisteigti naują įmonę. Juk ir vienas, ir kitas variantas gali būti geras.

Kiek laiko gali užtrukti naujos įmonės įsteigimas?

Naujos įmonės įsteigimo procesas gali užtrukti iki penkių darbo dienų. Jo trukmė priklauso nuo vietovės, kur steigiate įmonę. Kur miestas mažesnis, dokumentų tvarkymui gali užtekti ir poros dienų, o didmiestyje – ir visas penkias. Be to, už procedūros greitumo ir paprastumo gali būti pasislėpusios įvairios kliūtys, kurių dėka vėliau gali atsirasti papildomų išlaidų. Tad steigiant naują įmonę verta prisiminti liaudies išmintį, kuri byloja: „Neskubėk ir būsi pirmas“.

Kokie privalumai laukia tų, kurie renkasi jau įsteigtą įmonę?

Tie verslininkai, kurie renkasi jau įsteigtą įmonę, yra apsaugoti nuo savų lėšų panaudojimo įstatinio kapitalo suformavimui. Tai pats greičiausias būdas pradėti naują verslą, nors tokia paslauga gali kainuoti iki trijų šimtų eurų brangiau nei įmonės steigimas, tačiau būna prarandamas laikas, kuris sugaištamas, steigiant naują įmonę, o pirkdami įmonę, ją jūs įsigyjate jau paruoštą darbui. Tada visi dokumentai, kurių reikia bendrovės akcijų pirkimui-pardavimui, vadovo pakeitimui, būna paruošiami per vieną dieną. Todėl verslininkas iš karto gali pradėti vykdyti veiklą – pirkti, parduoti, teikti paslaugas, pasirašyti įvairias sutartis bei atlikti kitus reikiamus veiksmus.

Kas jau būna įskaičiuota į perkamos įmonės kainą?

Į perkamos įmonės kainą jau būna įskaičiuoti patys svarbiausi dalykai: registracijos adresas, nemokama korespondencijos tvarkymo paslauga, registravimo dokumentai, antspaudas, banko sąskaita ir pan. Įsigyti parduodamas įmones tikrai yra saugu, nes tuo užsiimančios įmonės patikrina, ar perkamoji įmonė nėra įsiskolinusi, nėra supančiota kokių nors įsipareigojimų, ar buhalterinė apskaita yra tvarkingai vedama, ar pati įmonė yra tinkamai pasiruošusi tolesniam darbui ir neturi jokių „griaučių spintoje“. O po patikrinimo pirkėjui suteikia visas sandėrio teikiamas garantijas. Jei jums dar kiltų kokių nors klausimų šia tema, susisiekite su internetine įmone „Eureka“, tada jums nebeliks jokių neaiškumų.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE