Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė du girtus lietuvius

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė JAV gyvenantį lietuvį ir Šilalės rajono gyventoją. Alkoholis juos abu paveikė panašiai – vyrai išvykimo teminale elgėsi chuliganiškai. Pirmasis dėl to neišskrido į Londoną, antrasis – į Edinburgą.

Šeštadienį vakare Kauno oro uoste dirbę pasieniečiai iš oro uosto tarnybų gavo pranešimą apie situaciją išvykimo terminale. Tarp į Londoną skrendančių keleivių buvo, įtariama, neblaivus vyras. Turėta žinių, kad jis kabinėjasi prie žmonių, triukšmauja ir elgiai neadekvačiai.

Pasieniečiai šį 29-erių Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantį Lietuvos pilietį sulaikė ir pristatė į VSAT tarnybines patalpas. Iškviesti policijos pareigūnai vyrui nustatė 2,35 promilės neblaivumą.

Pasieniečiai jam pradėjo administracinės bylos teiseną. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo JAV lietuviui gresia bauda nuo 40 iki 140 eurų, o už asmens pasirodymą viešosiose vietose įžeidžiant žmogaus orumą ir dorovę – bauda nuo 20 iki 100 eurų. Vyrui prablaivėjus jam įteiktas šaukimas atvykti į Kauno oro uosto pasienio kontrolės punktą, kur bus nagrinėjama jo byla. Į Londoną jis taip ir neišskrido.

Tą patį vakarą Kauno oro uosto pasieniečiai išvykimo terminale sulaikė dar vieną, įtarta, girtą keleivį, 45-erių Šilalės rajono gyventoją. Jis buvo susiruošęs skristi į Škotijos sostinę Edinburgą. Iš pažiūros akivaizdžiai neblaivus vyras necenzūriniais žodžiais oro plūdo uosto darbuotojus ir elgėsi agresyviai. Kauno oro uosto pasieniečiai Šilalės rajono gyventoją sulaikė ir atvesdino į VSAT tarnybines patalpas.

Girtumą atsisakęs tikrintis vyras buvo tiek apsvaigęs, kad VSAT pareigūnams sunkiai sekėsi su juo susikalbėti. Sulaikytąjį pasieniečiai perdavė į oro uostą atvykusiems policijos pareigūnams.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE