Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas kviečia į seminarą “Efektyvaus pranešimo ir PowerPoint pateikties parengimas”

Trumpas mokymų turinys

Žinių suteikimas ir pagrindinių gebėjimų formavimas rengiant pateiktis, viešojo kalbėjimo meno ypatumai, auditorijos baimė ir būdai ją nugalėti, auditorijos valdymas, technologinės PowerPoint 2013 programos priemonės pateikčių parengimui ir pristatymui.

Seminaras skirtas vadovams, pardavimo vadybininkams, produktų pardavėjams, lektoriams, mentoriams ir darbuotojams, kurie skaito pranešimus.

LEKTORĖS

Raimonda Valutienė – lektorė-konsultantė, taikomosios matematikos magistrė. Turi dvidešimties metų darbo stažą personalo valdymo klausimais, šešerius metus veda seminarus valstybinio ir privataus sektoriaus darbuotojams ir vadovams. Specializuojasi darbo teisės, darbo apmokėjimo, psichologinio ir vadybinio turinio temose.

Skaidra Vaicekauskienė –Informacijos technologijų mokymo centro direktorė. Turi dvidešimties metų IT technologijų dėstymo patirtį. Specializuojasi kompiuterinės leidybos bei grafikos programų mokyme. Sertifikuota Adobe InDesign CC ir Adobe Photoshop CC instruktorė.

Lekt. Raimonda Valutienė
09:00–11:30 Pagrindinė pateikties dalis – esminės idėjos pardavimas, aiškus ir universalus pateikties algoritmas. Nuo ko priklauso pristatymo įtaigumas? Scenos baimė. Auditorijos valdymas. Kodėl žmonės vienų įdėmiai klausosi, o kitų ne? Kūno kalbos ir artistiškumo panaudojimas įtaigai sustiprinti.
11:30–11:45 Kavos pertraukėlė
Lekt. Skaidra Vaicekauskienė
11:45–14:00 Vaizdinės priemonės ir šiuolaikinės technologinės galimybės. Kaip greitai sukurti interaktyvias ir patrauklias MS PowerPoint 2013 pateiktis atitinkančias pranešimo stilių, parinkti tinkamą skaidrių dizainą, spalvas. Teksto ir grafinės medžiagos komponavimas. Dažniausiai pasitaikančios informacijos pateikimo klaidas. Pateikties demonstravimo būdai ir valdymas. 10 punktų, kaip priversti Power Point programą dirbti Jums.

 

Seminaras vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų  Marijampolės filialo konferencijų salėje, Laisvės g 18, Marijampolė.

Seminaro trukmė: 09:00-14.00

Seminaro kaina: KKPPA Rūmų Marijampolės filialo nariams  –  25 Eur, kitiems klausytojams –  35 Eur.

Platesnė informacija el. paštu dana.liukineviciene@chambers.lt,  (8 343) 55 568.

Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (filiale, Laisvės g.18 )arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų filialo sąskaitą (įmonės kodas 110069985, a/s LT27 7300 0100 0233 9307.PVM  sąskaita-faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE