Keistuolių teatras į Vilkaviškį atvyksta su vaikams skirtu “PYP-PYP”

Į Vilkaviškį Vilniaus Keistuolių teatras grįžta su spektakliu vaikams – jau kovo 21 dieną mažuosius pakviesime į nuotaikingą muzikinį spektaklį „PYP PYP“.

„Kiekvienas kalba kaip išmano, tik turi išmokt labai gerai klausyt!“ – tokiais žodžiais žiūrovus pasitinka spektaklis „PYP PYP“.

Šeši muzikalūs ir nė akimirkai nepailstantys aktoriai prikelia muzikos instrumentus, mažuosius bei jų tėvelius pakviesdami ne tik klausytis ryškių, energingų ir vaikiškai subtilių istorijų, bet ir juos pačius įtraukdami į interaktyvų šėlsmą. Su režisieriaus Aido Giniočio sceninių sprendimų pagalba ir meistriškomis aktorių transformacijomis spektaklyje tarsi ant balto popieriaus lapo skleidžiasi vis labiau netikėti ir vieni už kitą simpatiškesni nutikimai.

„PYP PYP“ jau savo pavadinimu užsimena apie muzikalius, įvairiausiais garsais ir spalvomis skambančius netikėtumus, laukiančius žiūrovo. Tai skoningos, šiuolaikiškai subalansuotos melodijos, suskambančios užkrečiančiais kantri, regio, bliuzo ir kitų stilių garsais. Dainų tekstuose susipina netikėčiausi ir absurdiškiausi scenarijai, padedantys į pasaulį pažvelgti kūrybiškiau, suderinti iš pažiūros nesuderinamus dalykus ir naujai atrasti tai, kas buvo užmiršta.

Pagrindinis spektaklio herojus žąsinėlis Vilis, išsikeberiojęs tiesiai iš Keistuolių gerbėjams puikiai pažįstamo autoriaus D.Bisseto pasakų puslapių, ieško tų, kurie sapnuoja spalvotai, tų, kurie buvo užlindę už sofos ir tų, kurie nebijo nors vieno kojos piršto iškišti iš kasdienybės.

Vilkaviškio kultūros centre pypsėti drauge su „PYP PYP“ aktoriais jaunuosius žiūrovus Keistuolių teatras kviečia kovo 21 dieną 12 valandą.

Bilietus į vaikams skirtą “PYP PYP” galite įsigyti Vilkaviškio kultūros centro kasoje

Parengė Agnė Vidugirytė

Dėmesio: Vakarinis spektaklis suaugusiems „Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas“  – ATŠAUKTAS dėl techninių problemų.

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X