Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019-04-15 laikotarpiu nuo 15.00 iki 16.21 val. Marijampolėje J. Dailidės g. 6, „Swedbank” automobilių stovėjimo aikštelėje. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Opel Zafira”, valst. Nr. GJL 142, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Taip pat tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019-04-12 laikotarpiu nuo 08.00 iki 10.30 val. Marijampolėje Uosupio g. 2, lopšelio – darželio „Nykštukas” automobilių stovėjimo aikštelėje. Eismo įvykio metu kito automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, dėl ko apgadino stovintį automobilį „VW Golf”, valst. Nr. JBA 515. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), ar paskambinti tel. (8 700) 65829 arba 112.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas