Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, registruotas 2019-05-07 apie 18.10 val. Marijampolės sav. Kumelionių k. Pilies 8-oji g. 6. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepasirinko saugaus greičio, dėl ko nesuvaldė vairuojamo automobilio ir atsitrenkė į tvorą. Eismo įvykio metu sugadinti du tujų krūmai ir apie 2 m tinklinės tvoros. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Taip pat tiriamas eismo įvykis, kuris registruotas 2019-05-09 apie 12.00 val. Marijampolėje Laikštės g. esančiuose garažų masyvuose, garažo Nr. 192 (11 blokas). Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepasirinko saugaus greičio, dėl ko nesuvaldė vairuojamo automobilio ir atsitrenkė į garažą. Eismo įvykio metu sugadintos garažo durys ir nuo smūgio pakitusi garažo stovėjimo vieta. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

 

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE