Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019 m.gegužės 21 d. apie 09.00 val., Marijampolėje Sporto g. 7. Įvykio metu tamsios spalvos „VW Passat” markės automobilio vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo ir, važiuodamas atbuline eiga, apgadino stovėjusį pilkos spalvos automobilį „VW Passat”, valst. Nr. HJO970. „VW Passat” markės automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos, su kuria yra susijęs, pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Taip pat tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019 m. gegužės 23 d. apie 09.00 val. Marijampolėje Birštono g. 40. Įvykio metu dviratininkė išvažiavo iš pievoje esančio keliuko į važiuojamąją dalį ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „Mazda 3″ valst. Nr. EHF030 ir jį apgadino. Dviračio vairuotoja iš eismo įvykio vietos, su kuriuo yra susijusi, pasišalino, pažeisdama Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje Kudirkos g. 61 (3 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65805, 112.

 

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas