Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris registruotas 2019-11-03 apie 13.49 val. Marijampolėje Beržų g. 19.

Jo metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, dėl ko kliudė stovintį automobilį BMW, valst. Nr. KEN 176, ir jį apgadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Dar vienas eismo įvykis registruotas 2019-10-31 apie 20.00 val. Marijampolėje Žemaitės – Gedimino g. sankryžoje. BMW markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių ir, važiuodamas nelygiareikšmių kelių sankryžoje šalutiniu keliu, nepraleido pagrindiniu keliu artėjančios kitos transporto priemonės, dėl to į ją atsitrenkė ir sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019-10-15 laikotarpiu 20.07 val.-20.12 val. Marijampolės sav. Aleksandravo k. degalinėje „Orlen”. Eismo įvykio metu krovininio automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių ir sugadino degalų užpylimo šautuvą. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus inf.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE