Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris registruotas 2019-11-12 12.42 val. Marijampolės sav. Igliaukos k. Vytauto g. 8. Eismo įvykio metu automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, dėl to atsitrenkė į tvorą ir ją sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Kitas eismo įvykis įvyko 2019-11-16 laikotarpiu nuo 14.00 val. iki 20.00 val. Marijampolėje R. Juknevičiaus g. 92. Eismo įvykio metu automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, važiuodamas automobilių stovėjimo aikštelėje nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, ir kliudė stovintį automobilį. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Dar vienas eismo įvykis registruotas 2019-11-16 apie 12.15 val. Marijampolėje Dariaus ir Girėno g. 13, automobilių stovėjimo aikštelėje. Automobilis paliktas 2019-11-15 apie 22.00 val. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė stovintį automobilį ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE