Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris registruotas 2019-11-13 apie 14.47 val. Marijampolėje Palangos g. 6 esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko apgadino stovintį automobilį „Mazda”, valst. Nr. JRG 515. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Taip pat tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019-11-28 laikotarpiu nuo 08.30 val. iki 10.50 val. Marijampolėje P. Kriaučiūno g. 2, automobilių stovėjimo aikštelėje. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių ir, važiuodamas atbulas, atsitrenkė į stovintį automobilį „VW Fox”, valst. Nr. JHS 517, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

 

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE