Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

  • Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2018-12-12 apie 20.00 val. Marijampolėje Vokiečių g. 36, automobilių stovėjimo aikštelėje, kurio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, ir kliudė bei apgadino stovintį automobilį „Mercedes Benz“, valst. Nr. DEK 001. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.
  • Taip pat tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2018-12-09 apie 06.25 val. Marijampolėje R. Juknevičiaus g. 2, kurio metu keturračio motociklo, valst. Nr. 0443 TL, vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, dėl ko atsitrenkė į stovintį automobilį „VW Beetle“. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.
  • Dar vienas tiriamas eismo įvykis įvyko 2018-12-10 apie 14.10 val. Marijampolėje Dariaus ir Girėno – V. Kudirkos gatvių sankryžoje, kurio metu baltos spalvos maršrutinio autobuso (valstybinio numerio ženklai nežinomi) vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl to kliudė ir apgadino stovintį automobilį „Opel Astra“, valst. Nr. JPA 036. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius minėtus eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.) arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE