Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras šiltai sutiko naują vadovę

Vakar Keturvalakių mokyklai-daugiafunkciam centrui pradėjo vadovauti naujoji vadovė – Savivaldybės skelbtą konkursą iš trijų kandidatų laimėjusi Neringa Jankauskienė.

Naująją direktorę mokyklos bendruomenei šiandien pristatė ir sėkmės naujose atsakingose pareigose linkėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Iš Marijampolės važinėjanti N. Jankauskienė Keturvalakių krašte nėra naujokė. Iki paskyrimo į direktorės pareigas ji dirbo toje pačioje Keturvalakių mokykloje-daugiafunkciame centre kuratore ir kultūros renginių organizatore, o taip pat ir bibliotekininke Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Karklinių filiale.

„Džiaugiamės, kad prisijungėte prie mūsų švietimo įstaigų vadovų komandos. Kolektyvas Jums pažįstamas, mokyklos aplinka taip pat, tad tikiu, kad greitai adaptuositės naujose pareigose ir džiuginsite veiklos rezultatais. Svarbiausia, kad būtų kuo daugiau šią mokyklą lankančių vaikučių. Na, o kilus problemoms žinokite, kad mes visada esame pasirengę jums padėti,“ – naująją vadovę drąsino meras A. Neiberka.

Savo kraštietę sveikino ir Administracijos direktorius V. Gavėnas, kuris pabrėžė bendradarbiavimo svarbą. Jo teigimu, neišsprendžiamų bėdų nėra, tik reikia kalbėtis, nebijoti kreiptis pagalbos. Jis linkėjo kurti naujas idėjas ir jas įgyvendinti.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja A. Finagėjevienė džiaugėsi, kad N. Jankauskienė yra žinoma kaip aktyvi šios bendruomenės narė, tad neabejojo, kad su patikėtomis mokyklos direktorės pareigomis susitvarkys sklandžiai.

Naująją vadovę šiltai sutiko mokyklos kolektyvas, mokyklos vairą į naujas rankas rūpestingai perdavė ir buvusi mokyklos direktorė Violeta Šaukščiuvienė.

Didžiausią gėlių ir šiltų padėkos žodžių puokštę gavo ir pati V. Šaukščiuvienė. Už didelį rūpestį mokyklos ir viso miestelio bendruomene dėkojo Keturvalakių seniūnas Gintas Urbšys, nuoširdžius padėkos žodžius savo buvusiai vadovei tarė kolektyvo nariai.

Priminsime, kad V. Šaukščiuvienė jau beveik pusmetį vadovauja Vilkaviškio vaikų lopšeliui-darželiui „Buratinas“.

N. Jankauskienė yra baigusi Šiaulių universitetą (nuo šių metų – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija), įgijusi edukologijos bakalauro ir magistro diplomus.

Vilkaviškio rajono savivaldybės inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE